0630594562 Строго ЧС, отзыв с красного

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Коваленко Юрій Віталійович - головний спеціаліст відділу соціального захисту та обліку учасників АТО управління соціального захисту інвалідів, чорнобильців, ветеранів Департаменту соціальної політики виконавчого органу КМДА
IMG_20210702_182408.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Прописаний в місті Бровари Київської області. Не сімейний. Судячи з декларацій, останні років 5 точно спокійно працює на канцелярській роботі у Департаменті соціальної політики при КМДА. Тільки посади міняв. Сфера професійних задач - питання, пов'язані з учасниками АТО. Чисто по наданому фото, таке враження ніби-то чоловік має якісь психічні відхилення...
 
Последнее редактирование:

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Прочла и немного охуела...
Берегите себя! Нельзя брать нервных и чмошников
Створіть, будь ласка, тєг з номером цього шизіка, щоб номер підтягувало в Google. Країна має знати антигероїв в обличчя!
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Дико вибачаюсь за якість фотографій, дівчатка. Ось шо ще знайшла через Яндекс. картинки... Хлопчик 32 рочків від народження, Діва по знаку зодіака, працює в бюджетній сфері України, пов'язаній напряму із воєнною агресією росії по відношенню до нас. Тобто молодий чоловік отримує заробітню платню за рахунок платників податків і, якщо уважно ознайомитися з його декларацією, то має пристойні заощадження на депозитних рахунках як для бюджетника. І шо ми маємо в кінцевому рахунку?! Свою долю чоловік, який щодня має справу з учасниками АТО, шукає в додатку для знайомств ( УВАГА ) з доменом . RU. Його фото підтягує тільки там, більше ніде. Хоча чого очікувати ще від людини з державної сфери?! Там лице одні блюзніри, лицеміри і люди з подвійними стандартами... А окрім цього, він ще й дозволяє собі неадекватні дії по відношенню до дівчаток нелегкої професії, тобто він нас за людей не вважає.
imgonline-com-ua-Compressed-hv5dergUfmvHnibg.jpg
imgonline-com-ua-Compressed-HM7YgbCiYJXW.jpg
 
Сверху