0938339948 думаю вот радоваться или что

illusion

New Member
Сообщения
426
Реакции
2
Баллы
0
0938339948 ГНИДА С НАЧАЛО СМС ПИСАЛ Я ОТВЕТИЛА ПРОСИЛ ФОТО ЕМУ ПО ТВЕРДИТЬ Я ОТКАЗАЛА.. ВООБЩЕМ СДЕЛАЛ МНЕ НЕРВЫ Я ЕГО НЕ ПРИНЯЛА ЕСЛИ УЖЕ ПО ТЕЛЕФОНУ ВЫРВАНЫЕ ГОДЫ СДЕЛАЛ ТО Я ПРЕДСТАВЛЯЮ КОГДА ЗАЙДЕТ В КВАРТИРУ....
 

Соня88

Соня-золотые ручки!
Сообщения
41
Реакции
34
Баллы
18
Схожа історія, але просив фото підтвердити листком з датою і приїхати до нього. Я розумію, що є підозри з боку чоловіка до дівчат, чи справжні фото. Але й вимоги трохи дивні. Сам приїхати не хоче, пропонує немаленькі кошти, дуже вмовляє…звучить підозріло
Які хто має відомості?
 
Последнее редактирование:

Соня88

Соня-золотые ручки!
Сообщения
41
Реакции
34
Баллы
18
Не можу сказати, що казав щось образливе. Але давив=спокушав грошима. Наче ж знаю, де буває безкоштовний сир…коли так солодко стелять і думки, де те фото буде використано з підтвердженням.
А ще в розмові сказав, «поїхати до Нас», запитала, до кого до нас, виправився, що до нього….
Називається, і хочеться, і колеться.
 
Последнее редактирование:

Nsxi

New Member
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
1
Не можу сказати, що казав щось образливе. Але давив=спокушав грошима. Наче ж знаю, де буває безкоштовний сир…коли так солодко стелять і думки, де те фото буде використано з підтвердженням.
А ще в розмові сказав, «поїхати до Нас», запитала, до кого до нас, виправився, що до нього….
Називається, і хочеться, і колеться.
Соня як з вами можна зв'язатись?
 
Сверху