Ай нид атвэт

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Доброго вечора, форумчани та форумчанки!

Писала модератору в лічку, ще тут напишу. Можна сказати, вапросе на засипку. Бувалі люде ( наприклад, @Indigo , @Ana Stasiya X , @Лицедей тощо ) знають, шо інших типів запитань у мене не бува)))

Підкажіть, будь ласка, як побороти можливу алкогольну залежність від віскаріка?!

І взагалі, чи потрібно з цим боротися, так би мовити?!)))

Наперед вдячна усім за зворотній зв'язок🥳
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Хочешь сделать мир лучше - начни с себя
Ира,очень заметно ваше бардельное прошлое.Себя так девченки там примерно и ведут 😏
Я называю это - колхоз.Да и на корову какую сбрую не одень,она ведь все равно конем не станет;)
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
Доброго вечора, форумчани та форумчанки!

Писала модератору в лічку, ще тут напишу. Можна сказати, вапросе на засипку. Бувалі люде ( наприклад, @Indigo , @Ana Stasiya X , @Лицедей тощо ) знають, шо інших типів запитань у мене не бува)))

Підкажіть, будь ласка, як побороти можливу алкогольну залежність від віскаріка?!

І взагалі, чи потрібно з цим боротися, так би мовити?!)))

Наперед вдячна усім за зворотній зв'язок🥳
Женский алкоголизм не лечится. Переходите на водку.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
По темі є що сказати?
В Катюжанку, там подошьют. Совет, через час после процедуры попросите, пусть капнут спирта на язык. Вы эту реакцию своего тела на всю жизнь запомните. Год спиртное точно не будете употреблять.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
В Катюжанку, там подошьют. Совет, через час после процедуры попросите, пусть капнут спирта на язык. Вы эту реакцию своего тела на всю жизнь запомните. Год спиртное точно не будете употреблять.
Так а хтось сказав, що це я зловживаю:cool:?!
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Так-с...
А шо це за чарівний напій стоїть у мене в холодильнику без діла 🥳 :cool: ?!
20210629_200526.jpg
 

Prosto Maria

Well-Known Member
Сообщения
425
Реакции
449
Баллы
63
Так а хто сказав, що це я зловживаю:cool:?!
Їм не тре нічого гаваріть, вони так рішили і крапка🤣
Тут уява у всіх відсутня, якщо щось перепитав , то це твоя проблема і тебе зразу тре лікувать від алкоголізму🥃
🍺🍻 Пивний доречі теж буває
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Їм не тре нічого гаваріть, вони так рішили і крапка🤣
Тут уява у всіх відсутня, якщо щось перепитав , то це твоя проблема і тебе зразу тре лікувать від алкоголізму🥃
🍺🍻 Пивний доречі теж буває
Просто мені стало якось занадто приторно і нудно від надмірної награнності в сусідніх гілках ;) От вирішила трохи розрулити лицемірну атмосферу на форумі. Якщо по темі топіка, то я - не ангел звісно. Можу випити Jack Daniels, Chivas Regal і навіть нюхнути чистий cocaine, АЛЕ... лише після оплати мого дорогоцінного робочого часу;)🥳
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
В Катюжанку, там подошьют. Совет, через час после процедуры попросите, пусть капнут спирта на язык. Вы эту реакцию своего тела на всю жизнь запомните. Год спиртное точно не будете употреблять.
У мене тільки 1 вапросе: це з особистого досвіду story?!
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Сообщения
42
Реакции
21
Баллы
8
Просто мені стало якось занадто приторно і нудно від надмірної награнності в сусідніх гілках ;) От вирішила трохи розрулити лицемірну атмосферу на форумі. Якщо по темі топіка, то я - не ангел звісно. Можу випити Jack Daniels, Chivas Regal і навіть нюхнути чистий cocaine, АЛЕ... лише після оплати мого дорогоцінного робочого часу;)🥳
Завулированая рекламка))
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Я имел в виду самореклама, а не реклама напитков. Какие тут могут быть замечания?
Та просто передайте копірайтерам бордельєро із сусідніх гілочок, шо їм до мене " як до неба рачки ";). На тому і розійдемось🥳🥳🥳!
 

trump2009

New Member
Сообщения
12
Реакции
14
Баллы
3
Чтобы побороть зависимость от алкоголя нужно найти другой источник дофамина. Спрыгнуть можно на что-то приятное мозгу. Самое банальное спорт, но каждому свое.
В катюжанку ездило пару знакомых, никому надолго не помогло.
 

Prosto Maria

Well-Known Member
Сообщения
425
Реакции
449
Баллы
63
Чтобы побороть зависимость от алкоголя нужно найти другой источник дофамина. Спрыгнуть можно на что-то приятное мозгу. Самое банальное спорт, но каждому свое.
В катюжанку ездило пару знакомых, никому надолго не помогло.
Свого б/у чоловіка куди тільки не возила в свій час. Все марно. Ні батюшки, ні матушки, ні кодування, ні ампули...йому все було до сраки... тиждень - місяць і по новой
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Рєбятушки, я просто, чесно кажучи, не зовсім розумію, чому всі так вцепилися в цю Катюжанку... Невже це панацея від алкоголізму?!
 
Последнее редактирование:

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Тим, хто написав мені у приват, - окреме " спасибі ";) бачу, ця тема дуже актуальна. Добре, що її підняла.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Так-с, рєбятушкі, ай нід immediately айс-мейкер. Опа! Я його нашла.
imgonline-com-ua-Compressed-Nbw8fvySCq3r.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Тепер ай нід декілька кубиків ice всередині порожнього бокалу....Так-с...я їх знайшла
20210629_230313.jpg
 
Сверху