Ай нид атвэт

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
как скажешь, только развязался рюкзак и разулся.
:cool:
p.s.я за себя не отвечаю. будет все- кровь, топор, мозги на стене АБСОЛЮТНО ВС₴ 😠
 

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
Не вех псиХбольных в психушки ложат.
Или в психушках тоже интернет для пациентов есть ?


znaew, 4to takoe golod da stervatniki?
это когда тебе ни один хирург не приштопает то, что у тебя откусили
🕶
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
как скажешь, только развязался рюкзак и разулся.
:cool:
p.s.я за себя не отвечаю. будет все- кровь, топор, мозги на стене АБСОЛЮТНО ВС₴ 😠
Хорошие сны тебе,однако,снятся :cool:
А вот увольнении из фирмы,где ты работаешь в течении года - это реальность.Это и будет твоей расплатой.👠
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
Анастейша, ви така розумна бойова бджілка! У мене декілька траблз: 1 - мене покусало за шию 2 ідіотос-клієнтос в пориві passion; 2 - я закохалася в клієнта з німецьким громадянством росіянського походження. Його ім'я Сірьожа. Третій день працюю якось, а думками намагаюся його забути. Обіцяю, що забуду його скоро. Сказала, щоб більше не приходив, бо я легко піддаюсь стрілам Амура. Як бути, якщо мені подобаються світловолосі молоді виховані чоловіки з сірими очима?! Це уже не вперше така тєма, @Ana Stasiya X .
асісяй!роботу і особисте не варто суміщати!!! виходить повна хєрня!
пі.сі. доречі про образ *развратной монашки*- а чом би ні!!! знаєте на цьому можна підзаробити непогано ;) тож як зможете таке організувати(це стосується однаково анестейшн чи ірішка)- дайте знати!
 

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
А вот увольнении из фирмы,где ты работаешь в течении года - это реальность.Это и будет твоей расплатой.👠


ну так я тебя звал- иди ко мне на работу. Только работать придется в строю с молоденькими да дерзкими :nerd:
А ты чото там из подполья хнычешь, да внаглую, с мурзиками всяческими:eek:
 

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
мені набридло повторювати аудиторії, скільки тобі залишилось тік-так 🤠
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
асісяй!роботу і особисте не варто суміщати!!! виходить повна хєрня!
пі.сі. доречі про образ *развратной монашки*- а чом би ні!!! знаєте на цьому можна підзаробити непогано ;) тож як зможете таке організувати(це стосується однаково анестейшн чи ірішка)- дайте знати!
Це усі поради на сьогодні?! Да?! Про манікюр порад не буде?! Я ж повія
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
Це усі поради на сьогодні?! Да?! Про манікюр порад не буде?! Я ж повія
манікюр річ теж необхідна ;) а повія то всього лиш професія, або в декого призвання! зрештою: все професії нужни, все професії важни😎 тай куди я без вас дінусь...останніх років 11 завдяки вам🤗 життя має забарвлення після трудових злоєбучих буднів
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
манікюр річ теж необхідна ;) а повія то всього лиш професія, або в декого призвання! зрештою: все професії нужни, все професії важни😎 тай куди я без вас дінусь...останніх років 11 завдяки вам🤗 життя має забарвлення після трудових злоєбучих буднів
Мене впихати у поняття " вам ", будь ласка, не потрібно
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
Мене впихати у поняття " вам ", будь ласка, не потрібно
вам -то весь ваш клас робітничий!о скільки миттєвостей було...ніяка рамантіка поруч не бзділа...хоча брешу побздівала час від часу...та повії то наше всьо ;)
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
вам -то весь ваш клас робітничий!о скільки миттєвостей було...ніяка рамантіка поруч не бзділа...хоча брешу побздівала час від часу...та повії то наше всьо ;)
Ну понятно-понятно...класіка жанра...я - дєвка прохавана у цій тємі, так шо казочки на камрадскому ресурсі пишіть...там прокатує і не таке))))
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
Ну понятно-понятно...класіка жанра...я - дєвка прохавана у цій тємі, так шо казочки на камрадскому ресурсі пишіть...там прокатує і не таке))))
питання в лоб: які саме камрадські ресурси паннєнка знає???я особисто знаю 3 найвідоміші, два з них давно нічого нового не пишуть(а там найбільша база даних була)
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
мені набридло повторювати аудиторії, скільки тобі залишилось тік-так 🤠
Заметь,что за все время переписки здесь я тебе об этом не говорила.Я ведь не зря n-количество "не салонной жизни " прожила.Уйдешь ты.По хорошему,или по плохому.Мне все равно
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
А вот увольнении из фирмы,где ты работаешь в течении года - это реальность.Это и будет твоей расплатой.👠


ну так я тебя звал- иди ко мне на работу. Только работать придется в строю с молоденькими да дерзкими :nerd:
А ты чото там из подполья хнычешь, да внаглую, с мурзиками всяческими:eek:
Здесь ,кроме как fuck you не могу ничего показать.Ты лучше своих бездельников учи работать,а то пиво с орешками в рабочее время распивают.А при виде меня вспять бросаются.И ещё г-во этим ленивцам платит
 

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
Мне все равно

да ты и нахрен никому не нужна, вопрос как ты все преподносишь -увидишь, кто быстрее под буревей слиняет 🥶
 

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
повії то наше всьо ;)

шо ти моргаєш чудік, ти знаеш, шо ти такса
недокастрована чмонюга

😶
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Мне все равно

да ты и нахрен никому не нужна, вопрос как ты все преподносишь -увидишь, кто быстрее под буревей слиняет 🥶
:rofl: :rofl: :rofl: а ты кому-то нужен?голубоглазый котэface palmужас!)))))),хоть посмеялась
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
повії то наше всьо ;)

шо ти моргаєш чудік, ти знаеш, шо ти такса
недокастрована чмонюга

😶
Встречный вопрос - а ты знаешь,что у тебя блохи?Те самые,которые Irishka здесь вырисовывала
 

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
Джеймс, у вас із Анастейшою своя окрема тєма. Нічого проти не маю, але... не треба лізти в мою🥳!

з
вісно, ретуюся, зважаючи на природну алергію на словозакидони "тЄма". Всього найкращого 😯
🧐
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Напьется,в чатик залезть и всякую ахинею пишет:rolleyes:face palm
 

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
ні, не так - візьме зробить обличчя О і заселяє своїх блох кожному зустрічному


🛡
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
питання в лоб: які саме камрадські ресурси паннєнка знає???я особисто знаю 3 найвідоміші, два з них давно нічого нового не пишуть(а там найбільша база даних була)
Від вас - " питання в лоб", від Анастейші - " куля в лоб"... Рєбяткі, ви там розберіться, хто у кого стирив текст 🥳
 

gendalf

Молодой человек
Сообщения
100
Реакции
30
Баллы
28
Такое чувство буд-то Глухаря смотрю по ТВ.
Надо было больше попкорна брать 🍺 🍚
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Такое чувство буд-то Глухаря смотрю по ТВ.
Надо было больше попкорна брать 🍺 🍚
Вы друг несостоявшегося J.Bonda?
У него просто детская травма из за этого,потому он пытается вымещать ее на девушках (женщинах)
 
Сверху