Ай нид атвэт

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
ты плохой проффесор.
а чего ему не спится, чешет ладонь чужое бабло 🕶
 

gendalf

Молодой человек
Сообщения
100
Реакции
30
Баллы
28
Вы друг несостоявшегося J.Bonda?
У него просто детская травма из за этого,потому он пытается вымещать ее на девушках (женщинах)
Это вряд ли. Вы же ведите он меня шибануть хочет. :)
 

James B_NDos)

Member
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
6
нравы тебя шибанут. не оно или его, а тебя.
запомни меня🥶
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Вчера суслик ваш звонил.Ни уважения,ни былой дружеской выручки, ни-че-го у меня .Вот вчера один "клиент' от меня убегал со скоростью звука.Подставы однозначно твоя тема ) Бедный мужчина )))
 
Последнее редактирование:

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Ты,если что -заходи.А ещё лучше - посиди у моего дома.Прописку мою знаешь,о всезнайло? :rofl: Так мы не знаем кому документы с печатями ,и как положено,передать.Но это вопрос одного-двух дней.Переименовывайся в "шелковый".По поводу пацанов уяснил ?Повторение мать учения.Ты нарушил ВСЕ законы,не работать тебе больше .
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
Від вас - " питання в лоб", від Анастейші - " куля в лоб"... Рєбяткі, ви там розберіться, хто у кого стирив текст 🥳
сумімасен,але я питав про камрадські ресурси,про які там паночка згадувала. я впевнений що ви там є,полюбасу. але питання просте- назвіть хоч один і з них! а щодо анастейші то лишимо кулі на потім, спершу ресурси камрадські 😎
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
сумімасен,але я питав про камрадські ресурси,про які там паночка згадувала. я впевнений що ви там є,полюбасу. але питання просте- назвіть хоч один і з них! а щодо анастейші то лишимо кулі на потім, спершу ресурси камрадські 😎
Бойовим інтербджілкам немає діла до писульок невиліковних мудіків🥳 Тому мій мозок зайнятий питаннями насущними:cool:
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
Вибачте, але чому " бідою" називаєте моє покликання в житті?!
бідося! а не біда ;) в нас на поліссі так звуть вічно заклопотаних, в справах. а те що покликання співпадає то вері гуд! мо вам ще молоко за врєдность видавати тре(алегорія до івана васільєвіча), та рік стажу за 2🤗
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,135
Реакции
1,704
Баллы
113
бідося! а не біда ;) в нас на поліссі так звуть вічно заклопотаних, в справах. а те що покликання співпадає то вері гуд! мо вам ще молоко за врєдность видавати тре(алегорія до івана васільєвіча), та рік стажу за 2🤗
Рік за 2 для феї погано))
Тоді треба буде в об'явах додавати років.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Сфера моїх інтересів знаходиться далеко поза межами віртуального смітника з камрадськими помиями;)🥳.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Літнє трансферне міжсезоння у повій... А я знімаю стрес як можу в проміжках між прийомами клієнтів. Не бухаю - так...локаю)))
imgonline-com-ua-Compressed-7f9xOSPfhOn.jpg
imgonline-com-ua-Compressed-UOJCpQONUaJn.jpg
 

Angel

Белая и пушистая,пока не наступят на хвост.
Девушки
Сообщения
5,739
Реакции
4,192
Баллы
113

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Бутилка кефіра й півбатона - в когось на столі, а я пішла робити черговий еротіше масажен:cool: в робичих бджілок булки не на розслабоні🥳🥳🥳
imgonline-com-ua-Compressed-1WsyVzvtQD.jpg
imgonline-com-ua-Compressed-1S7SNAOddW4kaG.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Природа сльози ллє кожну ніч по причині та без неї 🌧💦☔Життя повії не залежить від погодних умов, бо це місія від Отця Небесного зверху🏵🧘‍♀️🙏. Тому я і питаю: так а шо там з weather в Україні🥳?
imgonline-com-ua-Compressed-OOMbKr6JeUKRZe4C.jpg
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Ооооочень жарко,...а то ли ещё будет ).Через неделю неймовiрну спеку передають)))
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Так что,не надо слезы лить напрасно - пошло все нафиг ,жизнь прекрасна,Ирочка;)
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Отримала поштового голуба вчора із Брюге... Карочє...ходять слухи, шо в Кривому Розі зараз така спека, шо тьотя однієї інтерпрошманде навіть з хати не виходе..Мда... Пощастило Україні із погодою у цьому році...Бо Північній Рейн-Вестфалії якось не дуже
 
Последнее редактирование:

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
А что Киеву ,столице Украины, ,равняться на областные центры ,города ?
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
А маме я говорю...ты приезжай
...вдруг что и на "жару" письмо напишем со всеми вытекающими событиями ✍ ;):rofl:)
 
Сверху