Чи є дівчата, кому подобається сам "процес" ?

Hmarka

New Member
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
1
Не секрет що дівчата стають повіями через тяжкі життєві обставини та відсутність робочих мість з нормальною зарплатою, але існує думка (чи то міф вигаданий чоловіками для свого виправдання?) що є дівчата яким подобається "сам процес" - саме таку дівчину для пиття "чаю" я й шукаю, надсилайте контакти. Мені 32 роки, м.Київ
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
Пі$дец.
90 відсотків фей зімітують Вам що їм подобається )
Але ж ви все одно потім будете напрягати свій моЦк, гадаючи це ви дійсно такий "мачо", що дівчина стогнала і йокала ) чи це була "цифрова" озвучка )))

Сам "процес" може подобатись при певних обставинах. Якась симпатія до Вас, настрій дівчини і ТД.
P. s .
А Вам що пох як фея виглядає ?
Чи вам аби було куди "пакетик з чаєм" засунути та побачити що феї "подобається процес ".

Які ж все ж таки люди бувають наївні.
 

Hmarka

New Member
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
1
Пі$дец.
90 відсотків фей зімітують Вам що їм подобається )
Але ж ви все одно потім будете напрягати свій моЦк, гадаючи це ви дійсно такий "мачо", що дівчина стогнала і йокала ) чи це була "цифрова" озвучка )))

Сам "процес" може подобатись при певних обставинах. Якась симпатія до Вас, настрій дівчини і ТД.
P. s .
А Вам що пох як фея виглядає ?
Чи вам аби було куди "пакетик з чаєм" засунути та побачити що феї "подобається процес ".

Які ж все ж таки люди бувають наївні.
я хочу весело провести час з дівчиною яка хочаб від цього "процесу" не отримує морально-психологічну травму та не страждає , якщо таких тут нема то й фіг з ним)))
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
я хочу весело провести час з дівчиною яка хочаб від цього "процесу" не отримує морально-психологічну травму та не страждає , якщо таких тут нема то й фіг з ним)))
То Ви мабудь злосний невгамовний йоб.р , якщо у Вас був досвід що дівчата отримують морально-психологічну травму )))
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
То Ви мабудь злосний невгамовний йоб.р , якщо у Вас був досвід що дівчата отримують морально-психологічну травму )))
Зі мною вони отримують морально психологічну травму, навіть коли я кажу:
- Привіт :(
 

Hmarka

New Member
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
1
То Ви мабудь злосний невгамовний йоб.р , якщо у Вас був досвід що дівчата отримують морально-психологічну травму )))
просто подивився інтервю однієї повії на ютубі і змінив своє ставлення до цього процесу, стало шкода дівчат
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
просто подивився інтервю однієї повії на ютубі і змінив своє ставлення до цього процесу, стало шкода дівчат
Якщо шкода, то ставтесь як до людини, а не як до секс іграшки і буде Вам щастя )))
А ще можете спробувати просто залишити дівчині гроші , і сказати якщо ти не хочеш то не треба, просто поп'єм чайку , я не ображусь ...
 

Honey

Well-Known Member
Девушки
Сообщения
238
Реакции
297
Баллы
63
Раз такой впечатлительный, ходите на эротик массаж)
Большинство массажисток, которых знаю, негатива по отношению к клиентам не ощущают.
Удовольствие от процесса нет конечно😂😂😂, не смешите народ, но Нейтральное отношение есть.
Психотравм и страданий не претерпеваем)))
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
є такі. можу порекомендувати. вони і так є на цьому сайті
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
є такі. можу порекомендувати. вони і так є на цьому сайті
Те що дівчині подобається (можливо) процесс з Вами. Не означає що з "товаришем" вона зіграє так само ...
А потім деякі мудні будуть писати що "барышня" не відповідає намальованій уяві )))
Ціна не така, настрій не той і ТД...
От ви до всіх людей однаково відноситесь ? (Хтось приємний, хтось нейтральний, а хтось можливо визиває огиду)

Так само і феї, вони теж живі люди , зі своїми відчуттями, почуттями, настроєм і т.д.
А можливо баришні не вдасться зіграти "подобається" тому що " товариш" може бути їй неприємний як людина... Да, дасть і т.д. але зіграти не вийде )
Що тоді ? Їй же повинен подобатись процесс ...

А ви так впевнено висловлюєтесь що є )))
 

Ева

Member
Девушки
Сообщения
62
Реакции
46
Баллы
18
просто подивився інтервю однієї повії на ютубі і змінив своє ставлення до цього процесу, стало шкода дівчат
Жаль, мужчин , которые попадают к таким вот девам (см, видео) (((.... Особенно если пришли к тебе полноценно отдохнуть, а не просто опустошить свои яйц@.
 

Gjolodnyy Vovk

New Member
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
1
По процесу уверен, что есть девушки которые реально получают удовольствие. Но, это далеко не со всеми такое прокатит. Как говорили выше, феи, это живие люди со своим настроением, симпатией к людям и подходу к самому процесу.

У меня за все время один раз было такое, что фея оставила свой личный номер и предложила не частые встречи не на комерческой основе (зачем, не знаю), сказала что сама этого не ожидала, но по процесу ей все подошло и получила удовольствие (что не часто бывает). Ну а некоторые феи вообще никаких эмойий не показывают, чисто деловой подход (зато не обманывают, как все понравилось). Так что, все может быть
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
Жаль, мужчин , которые попадают к таким вот девам (см, видео) (((.... Особенно если пришли к тебе полноценно отдохнуть, а не просто опустошить свои яйц@.
Тю... Че их жалеть ... Идут к конторским у которых со слов глуповатой "девочки" до 12 клиентов в день .
А что они хотели )))
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
ЕпТь,чем вам салоны насолили,что вы их так... периодически... невзначай ......опускаете !?)))))
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
ЕпТь,чем вам салоны насолили,что вы их так... периодически... невзначай ......опускаете !?)))))
Та особо ничем.
Потерянное время и наЙоп с фото.
А так ничем )
и... когда едешь к инди, а приезжаешь а там 3х комнатная кв и не одна, а шт 3 "инди" ))))
То как то оно это не для меня .
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Переглянув відос.
Що хочеться сказати?
По перше: автор відео, мудак.
По друге: дівчина зовсім ще дитина, і уже побита життям. Її дуже шкода :(. В житті не знайшлося ні нормальних батьків, ні нормального хлопця :(.
І це тільки один приклад, а скільки таких ще є?
Сумно...
 
Сверху