🍓🍓🍓Доставлю море удовольствия🍓🍓🍓

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Багато працюєш?! Не вистачає часу на інтимне життя або похід до повії? Стало некомфортно на одинці із самим собою?! Тоді тобі явно до мене.

Мене звати Алі4ка Сафарова і я - повія з 5-річним досвідом. На данний момент пропоную лише послуги вірту.
В інтим-меню на сьогодні:
🍓мої 2 інтимні відео робочого процесу ( класичний секс, поза раком, обличчя не буде видно ) тривалістю 3.10 і 3.22 хв відповідно у форматі mp4. Вартість - 700 грн за 1 відео;
🍓мої перші робочі непрофесійні фотографії часів роботи в салонах м.Києва 2016-2017 рр випуску без обличчя. Вартість - 250 грн за 1 фото;
🍓інтимні фотографії на замовлення в режимі реального часу без обличчя в нижній білизні - 100 грн за 1 фото;
🍓інтимні фотографії на замовлення в режимі реального часу без обличчя і білизни - 200 грн за 1 фото;
🍓мої відео неінтимного характеру з обличчям тривалістю до 20 секунд в форматі mp4 - 2500 грн / за 1 відео;
🍓послуга " Вбивця часу аудіал " - тобто звичайна переписка на будь-яку тематику по Telegram без супроводу картинками - 250 грн / 10 хвилин
🍓послуга " Вбивця часу візуал " - тобто переписка на будь-яку тематику по Telegram із декількома фото з мого боку в режимі реального часу - 350 грн / 10 хвилин;

Реальні зустрічі не практикую: занадто стомлена і огидна як для цього!))))

Діє жорсткий відбір з мого боку навіть по можливості написати в особисті повідомлення. Хто не зміг мені написати в особисті, то це ваші особисті проблеми. ПОЯСНЕННЯ: ДИВИМОСЯ МІЙ ТРУДОВИЙ СТАЖ В ЦІЙ ТЕМІ І ВКЛЮЧАЄМО МОЗОК!

🍒🍒🍒Зв'язок зі мною:
лише через Telegram - ali4ka_safarova🍒🍒🍒


✅На зв'язку - 24/7 в Україні та за її межами.

👉Замовлена продукція буде відправлена Вам лише після повної сплати замовленого об'єкту з каталогу моїх послуг та надсилання електронного підтвердження того, що це саме Ваша оплата.

✅Буду рада поспілкуватися та відправити свою інтим-продукцію в хороші руки та адекватні голови😉
 

Вложения

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
совсем подурели
700 грн за 1 відео
лол
700 грн за одне інтим-відео тривалістю більше 3 хвилин - це ціна цілком адекватна й достатня, аби відсіяти нецільовий контингент типу вас.
 
Последнее редактирование:

AlexForI

New Member
Сообщения
8
Реакции
14
Баллы
3
Тепер коментар по ділу. Сьогодні замовляв у Алічки деякий контент з її списку, а також дещо, чого в списку немає. Побаченим більш ніж задоволений, там є на що подивитися. Відповідно немає ніякого відчуття, що переплатив за послуги. Єдиний невеликий мінус - немає оплати на телефон, мені б так було зручніше.
Цілком можу рекомендувати, особливо на фоні всього того бардаку та кидалова, що твориться у сфері вірт послуг
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Тепер коментар по ділу. Сьогодні замовляв у Алічки деякий контент з її списку, а також дещо, чого в списку немає. Побаченим більш ніж задоволений, там є на що подивитися. Відповідно немає ніякого відчуття, що переплатив за послуги. Єдиний невеликий мінус - немає оплати на телефон, мені б так було зручніше.
Цілком можу рекомендувати, особливо на фоні всього того бардаку та кидалова, що твориться у сфері вірт послуг
Щиро вдячна вам за відгук!)
 

Prosto Maria

Well-Known Member
Сообщения
425
Реакции
449
Баллы
63
Маладєц, Алічка!!!
Давно пора, а то позвикали розважатися на халяву.
"Сбрось фото, я подумаю", а дєвочки в надєжде, після цієї фрази шлють пачками сісі і пісі.
 

Prosto Maria

Well-Known Member
Сообщения
425
Реакции
449
Баллы
63
Я особисто, обожнюю реальних віртуалів, тобто ті хто платить.
Самий безпечний секс по телефону!
Правда іноді як наслухаюсь фантазій "нижніх" то трохи можу побути в шоці, але то таке...
За ці роки вже звикла.
 

AlexForI

New Member
Сообщения
8
Реакции
14
Баллы
3
От ніколи не розумів глядачів )
Невже приємніше ганяти лисого ніж доторкнутись до ніжного жіночого тіла ?)
В світі є багато чого вам не зрозумілого, друг Гораціо. А якщо серйозно, то Алічка ж чорним по білому написала:
>> Реальні зустрічі не практикую: занадто стомлена і огидна як для цього!))))
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Маладєц, Алічка!!!
Давно пора, а то позвикали розважатися на халяву.
"Сбрось фото, я подумаю", а дєвочки в надєжде, після цієї фрази шлють пачками
Дякую.
Можете також переглянути теги до цього топіка: в них моя життєва позиція)))
Надалі планую рухатися саме в бік вірт-послуг, оскільки вважаю цю нішу найбільш цікавою та перспективною як для себе та в цілому нерозвиненою як для нашої країни.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
От ніколи не розумів глядачів )
Невже приємніше ганяти лисого ніж доторкнутись до ніжного жіночого тіла ?)
Мастурбація краще випадкових позашлюбних зв'язків в умовах, коли чоловік за роботою немає часу на похід до повії.
 
Последнее редактирование:

AlexForI

New Member
Сообщения
8
Реакции
14
Баллы
3
Я купував у Алі різний контент, ніякого кидка на передплату не бачив, і взагалі все було дуже пунктуально. А ось це "я все знаю наперед без пруфів" говорить про екстремально низьку, майже атрофовану мозкову активність
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
ЛЮБІ ДРУЗІ!
ТРОХИ ДООПРАЦЮВАЛА СВОЮ РЕКЛАМУ ІЗ ВРАХУВАННЯМ МОЇХ ОСОБИСТИХ ПОБАЖАНЬ!!



І так я все ще та сама Алі4ка Сафарова, і у листопаді цього року виповнюється 5 років з тих пір, як мене занесло в сферу проституції...Про все це та багато іншого ви зможете дізнаєтеся детальніше зовсім скоро у моїх автобіографічних писульках...ЗА ОКРЕМУ ПЛАТУ, звичайно)))


Отож, каталог моїх ВІРТ-ПОСЛУГ по стану на сьогодні


ВІДЕО - ПРОДУКЦІЯ:

🍓 ВІДЕО НОМЕР 1: захищений інтим з клієнтом у позі доггі-стайл. Зроблено в Україні.

🍓ВІДЕО НОМЕР 2: ігри з моїми сідницями, тискання, класичний захищений інтим з клієнтом. Зроблено в Україні.

🍓ВІДЕО НОМЕР 3: фрагменти захищеного орального інтиму та доггі-стайл в африканському стилі. Все з клієнтом. Зроблено не в Україні.

🍓ВІДЕО НОМЕР 4: захищений інтим в позі наїздниця з клієнтом. Зроблено не в Україні.

🍓ВІДЕО НОМЕР 5: моя особиста маструбація з використанням вібратора з презервативом. Зроблено в Україні.

🍓ВІДЕО НОМЕР 6: незахищений секс в позі раком з екс-бойфрендом африканського походження. Зроблено в Україні.

🍓ВІДЕО НОМЕР 7: незахищений секс в позі раком з екс-бойфрендом африканского походження. Інший, дуже близький ракурс. Зроблено там же.

🍓ВІДЕО НОМЕР 8: незахищений секс в місіонерській позі з екс-бойфрендом африканського походження. Зроблено там же.

🍓ВІДЕО FACE 1: можливість подивитися мені в очі та поглянути, як я виглядаю в неробочій обстановці. Обличчя буде в масці. Очі, колір волосся, тіло в одязі видно чудово. Зроблено не в Україні.

🍓ВІДЕО FACE 2: можливість розглянути всі мої недоліки. На відео відображена я в нижній білизні біля пілона. Обличчя буде видно з неблизького ракурса. Зроблено не в Україні.

АУДІО - ПОСЛУГИ:

🍓Послуга " Сповідь повії ": можливість замовлення у мене голосової розповіді на юудь-яку життєву тему ( наприклад, описання будь-якого інтим-досвіду з клієнтом і т.д., і т.п.). Аудіо тривалістю максимум до 5 хв коштує 300 грн.

ФОТО - ПОСЛУГИ:

🍓можливість замовити мої перші робочі непрофесійні фотографії часів роботи в салонах м.Києва 2016-2017 рр випуску без обличчя. Вартість - 250 грн за 1 фото;
🍓можливість замовити інтимні фотографії в режимі реального часу без обличчя в нижній білизні - 100 грн за 1 фото;
🍓можливість замовити інтимні фотографії в режимі реального часу без обличчя і білизни - 200 грн за 1 фото;

ПЛАТНІ РОЗВАГИ ДЛЯ ВІРТУАЛІВ ПЕЧАТНОГО ТИПУ:

🍓послуга " Вбивця часу аудіал " - звичайна переписка на будь-яку тематику по Telegram без супроводу картинками. Вартість - 250 грн за 10 хвилин
🍓послуга " Вбивця часу візуал " - переписка на будь-яку тематику по Telegram із 1-2 фото в одязі з мого боку в режимі реального часу. Вартість - 350 грн / 10 хвилин;

МАЛЕНЬКА РЕМАРКА: Фото з обличчям, а також відео ( окрім тих, що вказані у рекламі ) я не роблю ні за які гроші. Вважайте, що це - моє ТАБУ. Також я одразу повідомляю, що забороняю використовувати придбану у мене продукцію в будь-яких інших цілях, окрім особистих!!!

🍒🍒🍒Зв'язок зі мною:
лише через Telegram -
ali4ka_safarova🍒🍒🍒

✅На зв'язку - 24/7 в Україні та за її межами.

👉Замовлена продукція буде відправлена Вам лише після повної сплати її вартості та надсилання електронного підтвердження того, що це саме Ваша оплата!!!

✅Завжди рада поспілкуватися та відправити свою інтим-продукцію лише в хороші руки та адекватні голови
safarova_ali4ka_menu_picture.jpg
ALI4KA_SAFAROVA_MAIN_PICTURE.jpg
 
Последнее редактирование:

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Я купував у Алі різний контент, ніякого кидка на передплату не бачив, і взагалі все було дуже пунктуально. А ось це "я все знаю наперед без пруфів" говорить про екстремально низьку, майже атрофовану мозкову активність
Дякую ще раз за підтримку, @AlexForI ! Вірю в те, що вона щира ;) ... З приводу мого хейтера під ніком @Artem20 і його мозкової активності, то ви, мабуть, праві... Чисто візуально, судячи із його двох гавномьотских фраз, у чоловіка там звичайна параноя. А я із постоянніками психлікарень бажання працювать не маю))))
20211025_141206.jpg
 

AlexForI

New Member
Сообщения
8
Реакции
14
Баллы
3
Дякую ще раз за підтримку, @AlexForI ! Вірю в те, що вона щира ;) ... З приводу мого хейтера під ніком @Artem20 і його мозкової активності, то ви, мабуть, праві... Чисто візуально, судячи із його двох гавномьотских фраз, у чоловіка там звичайна параноя. А я із постоянніками психлікарень бажання працювать не маю))))
До речі, багато неокріпших умів заробляє параною до вірту, оскільки в цій сфері 99% кидалова, а на укрго то й всі 99.99%. Тобі, як представниці 1% чесного бізнесу, ще не раз на рівному місці перепадатиме від жертв чужого обману
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
До речі, багато неокріпших умів заробляє параною до вірту, оскільки в цій сфері 99% кидалова, а на укрго то й всі 99.99%. Тобі, як представниці 1% чесного бізнесу, ще не раз на рівному місці перепадатиме від жертв чужого обману
Запізно матьору повію вчити життю: плаваю в цій темі, знаю всі підводні скелі;)
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Просто залишу це тут: можливо, комусь буде корисною інформація.
 

Вложения

Последнее редактирование:

Igor84

Well-Known Member
Сообщения
1,312
Реакции
199
Баллы
63
Багато працюєш?! Не вистачає часу на інтимне життя або похід до повії? Стало некомфортно на одинці із самим собою?! Тоді тобі явно до мене.

Мене звати Алі4ка Сафарова і я - повія з 5-річним досвідом. На данний момент пропоную лише послуги вірту.
В інтим-меню на сьогодні:
🍓мої 2 інтимні відео робочого процесу ( класичний секс, поза раком, обличчя не буде видно ) тривалістю 3.10 і 3.22 хв відповідно у форматі mp4. Вартість - 700 грн за 1 відео;
🍓мої перші робочі непрофесійні фотографії часів роботи в салонах м.Києва 2016-2017 рр випуску без обличчя. Вартість - 250 грн за 1 фото;
🍓інтимні фотографії на замовлення в режимі реального часу без обличчя в нижній білизні - 100 грн за 1 фото;
🍓інтимні фотографії на замовлення в режимі реального часу без обличчя і білизни - 200 грн за 1 фото;
🍓мої відео неінтимного характеру з обличчям тривалістю до 20 секунд в форматі mp4 - 2500 грн / за 1 відео;
🍓послуга " Вбивця часу аудіал " - тобто звичайна переписка на будь-яку тематику по Telegram без супроводу картинками - 250 грн / 10 хвилин
🍓послуга " Вбивця часу візуал " - тобто переписка на будь-яку тематику по Telegram із декількома фото з мого боку в режимі реального часу - 350 грн / 10 хвилин;

Реальні зустрічі не практикую: занадто стомлена і огидна як для цього!))))

Діє жорсткий відбір з мого боку навіть по можливості написати в особисті повідомлення. Хто не зміг мені написати в особисті, то це ваші особисті проблеми. ПОЯСНЕННЯ: ДИВИМОСЯ МІЙ ТРУДОВИЙ СТАЖ В ЦІЙ ТЕМІ І ВКЛЮЧАЄМО МОЗОК!

🍒🍒🍒Зв'язок зі мною:
лише через Telegram - ali4ka_safarova🍒🍒🍒


✅На зв'язку - 24/7 в Україні та за її межами.

👉Замовлена продукція буде відправлена Вам лише після повної сплати замовленого об'єкту з каталогу моїх послуг та надсилання електронного підтвердження того, що це саме Ваша оплата.

✅Буду рада поспілкуватися та відправити свою інтим-продукцію в хороші руки та адекватні голови😉
Я вас нерозумаю или как там будет правильно хз. Пишите на великом и могучем русском языке!
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Спілкуюся зі своїми рідними, також подругами із цієї теми, а також іншими людьми в межах України лише українською мовою.
 

Вложения

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Просто шоби ти не патірялся на путі
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

IMG_20220208_211732_001.jpg
 
Сверху