Дрочерська борзота

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Це називається " перелом сознанія ", коли людина втрачає почуття реальності. Чоловік бачився зі мною біля 6 раз в своєму житті чісто на бізнес-зустрічах інтимного характеру, придбав нещодавно 1 раз вірт-продукцію, мешкає закордоном. От після придбання фото у нього ніби-то дах зірвало і потягнуло на " рамантіку ". Але... я - повія, життям та професією загартована капітально, тому будь-якого ідіотос, бандітос, неадекватос, дрочерітос та дефектос сім'янітос бачу за кілометри та на яву.
Найголовніше - це вміти просікти момент, коли твій реальний клієнт-постояннік переходить допустиму межу у віртуальному спілкуванні.
Поки що просто залишила " блудника " на самоті зі своїми думками. Якщо ще раз напише щось подібне, просто відправлю в ЧС.
20220208_121235.jpg
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Что же вы так мужчинку позорите !?)
Может,он после встречи с вам выглядит совсем очумевшим от счастья ...эх,не поняли вы порыва большущщщей славянской души ;):rofl::rofl::rofl:
 

Вложения

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
@Ana Stasiya X : там порив саме " демона блуду ", який тимчасово вселився в ту саму " славянскую душонку ". На мене всі ці соплики не впливають і навряд-чи вплинуть. Ніколи не ідіть на повідку у створінь чоловічої статі! Навпаки, обводите навколо пальця будь-якого подлого наглого упиря, кидаєте на бабло і нафіг викидаєте його із пляжа! Здорова психіка повії - понад усе!
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
В этом случае ,Irishka_2000, вы рано или поздно встретите своего Баумана ;) :rofl:
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Онаністські життєві премудрості досвідченій повії відомі давно, Настюша! Так само як і чесне ім'я леді Вікторії Харві ( тобішь на інгліші ета Victoria Frederica Isabella Hervey ). Виникає логічне питання: чи було варте використання її публічних фото заради особистої наживи, @Ana Stasiya X ;)?
20220209_204031.jpg
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Я не могу понять - это что ли зависть от того ,что вы,многоуважаемая Irishka_2000 ,не можете воспользоваться фото этой знаменитости для ,так сказать ,продвижения себя в массы?)
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,132
Реакции
1,706
Баллы
113
Онаністські життєві премудрості досвідченій повії відомі давно, Настюша! Так само як і чесне ім'я леді Вікторії Харві ( тобішь на інгліші ета Victoria Frederica Isabella Hervey ). Виникає логічне питання: чи було варте використання її публічних фото заради особистої наживи, @Ana Stasiya X ;)?
Посмотреть вложение 24519
От сучка крашена )))
А я дурний ледь не повівся колись )))
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
То були слова захоплення вашими кмітливістю та винахідливістю, @Ana Stasiya X . Благо, ви їх не так, як треба, зрозуміли ;)
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Чи знаєте ви, як з таким боротися, дівчата?! Можливо, хтось зустрічався із подібними психопатами серед постоянніків? Підскажіть, будь ласка, якісь ефективні методики боротьби зі скаженими онаністами, включаючи додавання в ЧС🙏!
20220214_190003.jpg

20220214_190140.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Продовження дрочерської саги, логічним завершенням якої є додавання цього блудника у список ЧС.
Сподіваюся, всі читачі відчули гидкий душевний післясмак від опрацювання данного діалогу в повній мірі. Хоча причин для цього взагалі нема, оскільки я - ніби-то і повія, але...в будь-якого поважаючого себе (!!!) онаніста-блудника чомусь нав'язлива ідея буцім-то я йому ще щось винна по життю, окрім разового ( декількаразового ) сексу за гроші.
20220215_152918.jpg

20220215_152958.jpg

20220215_153138.jpg

20220215_153252.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Дуже приємно, що періодично мені пишуть нові особистості по рекламі з Простікому🤗
АЛЕ... для чого витрачати свій життєвий час на декількаразове пояснення нецільовому контингенту абсолютно достовірного та цілком зрозуміло тексту своєї авторської реклами?!
Як же розпізнати ДРОЧА із перших фраз?!
По-перше
, він сам вказав, що випадково знайшов типу мою рекламу (сама подача цієї фрази заслуговує окремої уваги), тобто це означає, що у людини із самого початку розмови немає нагальної потреби в секс-послугах. Він просто шастав на просторах Інтернету і просто написав випадково, просто так аби кому. З побудови діалогу, формулювання речень та стилю постановки питань цілком очевидно, що, ймовірно, чоловік культурний, привітливий, має нібито дружній стиль спілкування. Його людські якості мені оцінювати важко та і не потрібно.
По-друге, оці фінальні 2 питання " Фото? Цены?". Короткий діалог, так гарно муЩіна розпочав і так низько опустився останніми 2 запитаннями, які остаточно підтверджують той факт, що людина взагалі не орієнтується, кому пише. А все тому що він уже так робив з іншими дівчатами і, очевидно, з якимись ну дуже наївними все прокатувало.
По-третє, з моменту моєї лаконічної та холодної відповіді муЩіна (головний ініціатор розмови) , так і не спромігся написати щось нове.
Чи є сенс розважати БЕЗКОШТОВНО людину, яка сама не знає кого і що хоче?! Правильно, ні немає! Тому просто МОВЧКИ відправляємо цю людину в ЧС і спокійно далі насолоджуємося своїм життям.
P. S.: Номер дрочікозавра у розділі для ЧС-сників світити не буду: забагато честі для представників салонів.
IMG_20220216_095217.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Неуважний зальотний інкогніто-дрочєр

У нього все " просто ". Він просто хотів уточнити про послуги, яких в мене нема. І взагалі у нього просто є що приховувати, очевидно, оскільки особистий номер та нікнейм закриті. Вирішила " нє малачіЦа" і просто відправила в ЧС.

Сам пише, сам собі відповідає, сам робить висновки... КАРОЧЄ, самостійний дорослий мозгодрочь:)...

IMG_20220217_151933.jpg

IMG_20220217_152004.jpg

IMG_20220217_152036.jpg
 

Иполит

Member
Сообщения
36
Реакции
23
Баллы
8
Это чё за херь? У каждого своя манера общения. Он ни разу тебя не обидел и не оскорбил. Если не хочешь с ним общаться, так и пиши. Я одной молодой тоже отбщался, встречался советовал бросать это дело, найти себе парня и создавать семью. Вас баб не понять, относишься как к мясу, плохо, относишься как к человеку тоже плохо.
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
" умничающим клиентам и дающим советы "всегда предлагала для начала прожить свою жизнь ,как пример для подражания ,а уже потом лезть ко мне с советами;)
 
Сверху