Горячая брюнетка знает как помочь тебе отдохнуть КИЕВ 24 7 звони

Сообщения
114
Реакции
5
Баллы
18
Предлагаю вам увлекательное путешествие между моих ляшечек , порадую сочным кyником , сладким MБPчиком , и всем чего ты пожелаешь. Только до конца августа , у меня проходит отличная акция , 30 % скидочка для всех моих дорогих клиентов. Позвони мне , или напиши в WhatsApp , Viber или Telegram.
 

Вложения

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
"Умные" менеджеры с дыбильной рекламой конторы " Наши крокодилы всех милей" .
30 процентов это ниочем.
Заманивайте скидкой в 50 % .
Только после слов клиента :
- я лох, отдай хоть половину .
 

Sasha Sacko

Member
Сообщения
27
Реакции
21
Баллы
8
"Умные" менеджеры с дыбильной рекламой конторы " Наши крокодилы всех милей" .
30 процентов это ниочем.
Заманивайте скидкой в 50 % .
Только после слов клиента :
- я лох, отдай хоть половину .
Шановний, можливо схаменіться з образами в сторону салонів, та дівчат яких ви називаєте крокодилами, кожному своє, від вашої писанини вони не перестануть давати оголошення з явно не своїми фотографіями, навіть не типаж, але ж ви під кожним їхнім постом вставляєте свої " 5 копійок", крокодили чи ні, не вам вирішувати, кожна жіночка яка там працює теж людина. Давайте будемо взаємоввічливі
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
Шановний, можливо схаменіться з образами в сторону салонів, та дівчат яких ви називаєте крокодилами, кожному своє, від вашої писанини вони не перестануть давати оголошення з явно не своїми фотографіями, навіть не типаж, але ж ви під кожним їхнім постом вставляєте свої " 5 копійок", крокодили чи ні, не вам вирішувати, кожна жіночка яка там працює теж людина. Давайте будемо взаємоввічливі
Це форум. Я можу висловлюввти свої особисті думки.
Можливо ви в чомусь і праві. Так це не гарно обзивати дівчат з салонів крокодилами. Вони не винні що в них такі кончені менеджери та ті дятли, які публікують подібну рекламу.
Менеджери які дають такі фейкові реклами точно кончені пиз@уни. І таких як ви і я ( які шукають секас за гроші) вважають лохами яким можна вішати лапшу на вуха.
Тому під кожною подібною рекламою і буду вставляти 5 копійок . Ну це замість пограти в якусь іграшку в гаджеті, щоб відволіктись ))
Можливо наївних які ведуться на фейкові фото стане менше.
 
Сверху