Кто был у этой девушки?

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
відома мадам під позивним каміла.був в часи коли була основна програма,а це більше 2х років тому.нині масаж і мінет.діло своє любить і вміє.тож любителям худеньких брю може зайти
 

Abvgdeka

New Member
Сообщения
26
Реакции
0
Баллы
3
А кто-то знает новые контакты Камилы?
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
в первом посте ссылки битые...
так что понять, о какой девушке идет речь не возможно...
Каміла час від часу на кексіку є,монітор. в оголошеннях її фото,підпис каміла, солом*янка або голосієво
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
вона часто телефони міняє...анкети старі...тож по фото
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,137
Реакции
1,704
Баллы
113
відома мадам під позивним каміла.був в часи коли була основна програма,а це більше 2х років тому.нині масаж і мінет.діло своє любить і вміє.тож любителям худеньких брю може зайти
Судячи з реклами на кексику ) основна программа вже знов з'явилась . Про массад там ні слова )
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
причина проста....лічная жизнь...дала трєщіну....а досвід не проп*єш
 

ludvik

New Member
Сообщения
26
Реакции
14
Баллы
3
причина проста....лічная жизнь...дала трєщіну....а досвід не проп*єш
випадкі бувають різні...
знаю дівчину з Трої, яка собі на хіміотерапію та реабілітацію так збирала...
дівчата не такі і тупі, щоб на конвеєр залазити через "лічную жизнь", але й таке буває ;-)
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
випадкі бувають різні...
знаю дівчину з Трої, яка собі на хіміотерапію та реабілітацію так збирала...
дівчата не такі і тупі, щоб на конвеєр залазити через "лічную жизнь", але й таке буває ;-)
випадкі бувають різні...
знаю дівчину з Трої, яка собі на хіміотерапію та реабілітацію так збирала...
дівчата не такі і тупі, щоб на конвеєр залазити через "лічную жизнь", але й таке буває ;-)
,
ця дама в справі років 15 мін,ще звєзда подолівської кантори:rofl:;)але випадки бувають різні. є що на хімію,є просто зальотні на бабло
 

ludvik

New Member
Сообщения
26
Реакции
14
Баллы
3
,
ця дама в справі років 15 мін,ще звєзда подолівської кантори:rofl:;)але випадки бувають різні. є що на хімію,є просто зальотні на бабло
думаєте, вона почала в 15? ;-)
або ми про різних дівчат, або в мене збитий окомір на вік, бо на мій погляд їй немає і 30 ))))
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
думаєте, вона почала в 15? ;-)
або ми про різних дівчат, або в мене збитий окомір на вік, бо на мій погляд їй немає і 30 ))))
ну їй давно не 30))) схудла,тримає фігуру була колись мегавідома кантора на подолі.от серед них була така з псевдо александра.а так варта своїх грошей,щоправда наїздниця...ніяк! зато біля стіночки,догі-вид хороший.длялюбителів мініатюрних брю рекомедую:cool:
 
Сверху