Погрози від "коханоі"

Eva69

Еva
Сообщения
15
Реакции
11
Баллы
3
Давно щось тут не було обговорювань.

Питання до дівчат...
Чи були у вас погрози від дівчини/дружин, ваших клієнтів?
Одна тут мені спокою не дає вже другий місяц....
Спочатку, написала з свого номеру.. Типу:-"я його вже один раз пробачила за "ізмену".. І ось. Знову бачу, що ходить на ліво" ..

Вже не памятаю, що саме їй написала. Але переписку видалила, і забула...

Через місяць, пише постоянний, (який знає давно мене в лице, і мої ціни, ну і адресу) .. І питає:нагадай ціну,адресу, і скинь фото з лицем.. Чуйка в мене спрацювала на 100...Відповіла,що ціна не мінялась, да і я теж.. Надумаєш, пиши.

Ну тут і понеслося: хто я, хто вона, +погрози, і т.д.... Через день, переписку вже видалила вона.

Так як працюю з постояними, нових беру-ну дууууже рідко....Тому деяким, можу просто і не відповідати.

Але ж та баришня, пише з різних номерів, і починає погрози кидати.

Хотілося б послухати, як ви виходили з такої ситуації.

Додаю скрин з останнього повідомлення.
 

Вложения

svoloch

New Member
Сообщения
14
Реакции
1
Баллы
3
Возраст
33
А що ви можете зробити, це він до вас ходить, а не ви до нього. Нехай сам свої справи вирішить. Якщо олень, викидайте його із списку. Навіщо вам людина яка несе вам клопоти. Я так розумію вам е ким замінити цей пробіл. Обох в блок, всі питання вирішили. Можливо натякнути дівчині нехай вирішує це питання дома з чоловіком, нехай вам на картку за нього кида гроші, а ви його брати не будете)) останнє речення - шутка! Палками не штовхати!
 

Hodok

Well-Known Member
Сообщения
1,552
Реакции
932
Баллы
113
Ряд висновків для мене наступний:
1. Не треба Вам шось робити. Згадайте песиків. Бойові мовчки виконують свою роботи, а шавки тільки і лають з погрозами.
2. Це пройоб клієнта. Що зберіг номер у довіднику телефона, тим паче якщо постійний. Запам'ятав, дзвони, навідуйся, очищуй журнал дзвінків.
3. Якщо у клієнта проблеми з пам'яттю, щоб пам'ятати номери, для цього є варіант з окремим телефоном, який дружина не побачить ніколи
4. Можливо клієнт Вас зазначив у телефонному довіднику, як постать, яка надає послуги сексуального характеру. Тоді це його двойний пройоб. Назвав би "Миша отдел маркетинга", і питання б зникли, можливо.
5. І останнє, якщо в месенджерах пробити по номеру контакт, а там будуть з Вашої сторони фото сексуального характеру, то "Миша отдел маркетинга" не врятує. Але факт фактом, це пройоб клієнта, міг би скористатись окремим телефоном.
 

Аксинья

Active Member
Сообщения
249
Реакции
165
Баллы
43
К меня таких угроз не было, но было что писали девочки мол нашла вашу переписку с женихом хочу узнать ходил ли он к вам или просто цену уточнял 😂...Я естественно говорю не ходил ...жалко девочек , вот так встречаешься с кем то, думаешь у вас любовь , а он к инди ходит ...
А конкретно по вам вообще не могу понять почему она к вам прицепилась , а не к мужику своему ...
 

I 'm beaty

New Member
Сообщения
7
Реакции
1
Баллы
1
...забейте :).Все ее номера в ч.с .Пусть звонит - переусердствует,то тцкшникам сдадите в горячую точку ))))))
( шутка )
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,120
Реакции
1,191
Баллы
113
Возраст
24
...забейте :).Все ее номера в ч.с .Пусть звонит - переусердствует,то тцкшникам сдадите в горячую точку ))))))
( шутка )
Здам СБУ харківську повію-колаборантку Анастейшу. Безкоштовно. Заради світлого майбутнього України
(НЄ ШЮТКА, ЄСЛІ ШО)
 
Последнее редактирование:
Сверху