Приємний відпочинок для адекватних, щедрих чоловіків.

Сообщения
11
Реакции
7
Баллы
3
Район: Солом'янский
Вік: 25
Вага: 45 кг
Зріст: 161 см
Ціна 4000 - класика мінет все в презервативі.
Чекаю в гості порядного чоловіка для приємної зустрічі з релаксуючим продовженням ... НЕ виїжджаю в гості Не адекватів прохання не турбувати.
Телефон +380950982120
 

Вложения

Prosto Aleks

New Member
Сообщения
7
Реакции
3
Баллы
3
ПРивіт. Ще недавно була ціна 3000, я навіть записав в телефоні "Солома 3000", але не встиг доїхати....
інфляція...? місце не змінилось?
 

Sandyous

Active Member
Сообщения
168
Реакции
107
Баллы
43
ПРивіт. Ще недавно була ціна 3000, я навіть записав в телефоні "Солома 3000", але не встиг доїхати....
інфляція...? місце не змінилось?
Походу попит породжує зростання ціни. ) Скоро дійдемо до того, що в Києві за три тисячі можна буде відпочити хіба, що з собакою безпритульною. )
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,137
Реакции
1,704
Баллы
113
Походу попит породжує зростання ціни. ) Скоро дійдемо до того, що в Києві за три тисячі можна буде відпочити хіба, що з собакою безпритульною. )
То понти а не попит )
50$ -80$ середньоринкова ціна по Києву . Хто захоче той і так дасть на чай 20$)))
Поки дівчинка недавно в темі хай потішиться ціною в 100$.
Хоча ... ще мабудь вистачає потовиків , які гадають що чим длрожче платять тим краще до них відношення)
Потім як не буде клієнтів то скине ціну ) так як на кондитерському ціга не зазначена, а значить може коливатись. Життя воно таке бентежне .
 

Sandyous

Active Member
Сообщения
168
Реакции
107
Баллы
43
То понти а не попит )
50$ -80$ середньоринкова ціна по Києву . Хто захоче той і так дасть на чай 20$)))
Поки дівчинка недавно в темі хай потішиться ціною в 100$.
Хоча ... ще мабудь вистачає потовиків , які гадають що чим длрожче платять тим краще до них відношення)
Потім як не буде клієнтів то скине ціну ) так як на кондитерському ціга не зазначена, а значить може коливатись. Життя воно таке бентежне .
Справа в тому, що на жодному з телеграм-каналів на зразок "Комсомолки", чи на спеціалізованих сайтах ти на знайдеш гарної 20-річної дівчини, яка приймає в себе, за ціною меншої за 4-к. Минулого тижня сам в цьому переконався. Ясно, що то все змова контор, але в даному випадку дівчині вже за 25 та вона позиціонує себе як індивідуалка, якій не потрібно відраховувати відсоток менеджеру, тому такий оверпрайс явно не обгрунтований.
 

Sandyous

Active Member
Сообщения
168
Реакции
107
Баллы
43
То понти а не попит )
50$ -80$ середньоринкова ціна по Києву . Хто захоче той і так дасть на чай 20$)))
Поки дівчинка недавно в темі хай потішиться ціною в 100$.
Хоча ... ще мабудь вистачає потовиків , які гадають що чим длрожче платять тим краще до них відношення)
Потім як не буде клієнтів то скине ціну ) так як на кондитерському ціга не зазначена, а значить може коливатись. Життя воно таке бентежне .
Якщо дійсно є контакти молоденьких красунь за 50 зелених, то можеш поділитися і розвіяти мої сумніви. )
 
Последнее редактирование:
Сообщения
11
Реакции
7
Баллы
3
Дорогі чоловіки. Я нікого не заставляю до себе ходити. Якщо вам дорого то шукайте дешевше. А кістки мені мити через те що я вирішила ціну підняти не потрібно. Це моя особиста справа. А стосовно, що така ціна висока, то скажу вам так. Ви бачили скільки коштує манікюр, педікюр, перукар, вії зробити, косметолог, дипіляция, фітнес і т.д.? А крім цього всього нам також потрібно за квартиру заплатити, їсти купувати та одягатися.
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,137
Реакции
1,704
Баллы
113
Якщо дійсно є контакти молоденьких красунь за 50 зелених, то можеш поділитися і розвіяти мої сумніви. )
Молоденькі красуні мене не цікавлять. З досвіду можу сказати що в 90 % випадків або дурне, або "зірка " або прищавий підліток )))
27+ вже інша справа . Відсоток "зірок " вже істотно менший )
 
Сверху