Путаны для минета и секса в машине

Сирко

New Member
Сообщения
9
Реакции
1
Баллы
1
Путаны для минета и секса в машине. Дешевая молодая девка


Короче кажучi поципив цю хвойду малолетню на якомусь iз сайтiв. Вона сказала шо не протев покувыркаться с мужиком, за невелику сумму грошей. А именно 300 ре.

Домовились на следующий день. Я як раз йхав з роботи на машинi та набрав хвойду по её номеру. Сказав шо могу забрать вiдкiля вона хоче. Короче захопив её у якого-то супермаркета. Но в той день мене шось не кортiло куверкаться, просто хотелось расслабiться i получить удовольствiє. Сказав ей, шо хочу крепкого миню i шоб с яйцями, как требуется.

Вона погодилась, i стала балакать о всякой белебирде, которая мне сильно не нравилась, короче я бистренько зайхав до блежайшого, темного переулка i начав затикать ей рота свойм одороблом, ну то есть членом, ви понялi. Вона в захлеб, чмокае, чвакае, чвiркае, шо вона тiки не робила. А телефон не перестае пілікать. Вона каже, треба ответить, я кажу ну давай, вперед iз песней, дорогая. Тiки бистро. То оказався её парень, вона шото йому наврала i знов смоктать. Яйкi вона так i не запхала собi до рота, но мне то шота i не надо було. I так поперло.

Матюрка з вусами


Короче чую, iду на финиш. Понiмаю шо шось балакаю собі под носа. Вона ускорiлась i така тiкать с коробля шоб в рота не чвiркнул, ну всмисле решила руками далее, собі помоч. Я же не ростерявся та i обратна её рота до свого парубка, говорою дороблюй шо начала, а то так дело не пойдет. Пiдкорилась. I осё щас вже дiло доходит до конца як вона знов голову пiдiма. Я ж руцями её обратно i не отпускав пока все до последней капелькi з парубка не ушло. Короче ця дєвка жостка як ті путаны для минета и секса в машине, вповне сойдет до такого віду развлєчєнія.

Вона конечно глотать не стала, плювалась. Потiм ще пiв часа витiрався салхфеткамi. Дав ей 200 за хороший отососiк i пiшла гулять королева. А еще позабавили её вуса. Це бомба, копна така пiд носом, страшне. Кажу ей, ти хоть iногда за бритвеннi принадлежности берись, а то так вусанем стать не довго. I про саме главне забув сказать. Девка любить по бабам ходить оказивается. Каже шо е опит в любовних делах, з бабами. Любвиобильна яка дiвуля. Тому, якщо ви у поисках путаны для минета и секса в машине за невелику плату, та й ще молоденькіх матюрок, то це як раз воно. Хоч і з вусами)) Хотя там і на бровах бардак який то. Шото мені підсказує шо ті штуки нарисованні. Осьо - 8(063)422-20-85
Така вот ципа
9b54fb46260d.jpg
31ff1eb1f600.jpg
 

Сирко

New Member
Сообщения
9
Реакции
1
Баллы
1
Судя з её усов не удивлюся шо в ней фетишь чмокать при отсосах
Ця шмонька завжди чмокае та причмокуе. Я так розумiю вона думае шо то е крутью. Смокталка вже разроботана так, шо мама родная.
 
Сверху