Вызов феи на дом

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,374
Баллы
113
А я з ним не згідна, Анастейша. Для початку нехай ця безкультурщина по імені @Лицедей пояснить, якого милого він до дядька Йоптя звертається на " ти ", а до мене, молодшої по віку за їх обох, - переважно на " ви ". Впевнена, шо це все спілкування - чисто підліткова бравада і понти, бажання вигідно замалюватися. Автору топіка, як і цьому маргінальєро не вірю. Жодному їх слову. Та й взагалі довіряти чоловікам у наш час - назвичайно небезпечна та невдячна справа🥳🥳🥳
По поводу "ты" может быть банальная опечатка. Вас это цепляет больше чем Ептя. Что показывает ваше неравнодушие ко мне. Я маргинал??? Вы значение этого слова хорошо понимаете? А верить нельзя никому.)))
К т.с. только немного юмора. Не делайте из меня монстра)
 
Последнее редактирование:

Angel

Белая и пушистая,пока не наступят на хвост.
Девушки
Сообщения
5,739
Реакции
4,192
Баллы
113

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
По поводу "ты" может быть банальная опечатка. Вас это цепляет больше чем Ептя. Что показывает ваше неравнодушие ко мне. Я маргинал??? Вы значение этого слова хорошо понимаете? А верить нельзя никому.)))
К т.с. только немного юмора. Не делайте из меня монстра)
Ну да, ну да. З приводу буцімто моєї небайдужості - це просто політ божевільної фантазії пожиттєвого дроча. Мова саме про вас, @Лицедей , і вам подібних, якими цей форум просто кишить. Адекватні люди розуміють помилковість ваших хворобливих теорій;):sweat_smile:🥳
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,374
Баллы
113
Ну да, ну да. З приводу буцімто моєї небайдужості - це просто політ божевільної фантазії пожиттєвого дроча. Мова саме про вас, @Лицедей , і вам подібних, якими цей форум просто кишить. Адекватні люди розуміють помилковість ваших хворобливих теорій;):sweat_smile:🥳
Вы заметили что гадости про меня пишете только вы??????
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Вы заметили что гадости про меня пишете только вы??????
Я помітила лише одне: ця вся збочена романтика з вашого ротика ллється по спецзамовленню громадянки @Ana Stasiya X та її спільника з рядів оборотнів в пагонах по прізвищу Бауман. Так от, @Лицедей , просто майте на увазі, жодному вашому слову я не вірю. Такі персонажі як ви, Анастейша та її любовнічек - це зрадники Батьківщини-Матері во плоті. Спіймати таку рибину як я - це із розряду фантастики. Ваш рівень - це новенькі дівчата в цій темі. Можете не відповідати. Я впевнена, що ВНЯТНЕНЬКО усе пояснила 🥳 ;)
 
Последнее редактирование:

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,374
Баллы
113
Я помітила лише одне: ця вся збочена романтика з вашого ротика ллється по спецзамовленню громадянки @Ana Stasiya X та її спільника з рядів оборотнів в пагонах по прізвищу Бауман. Так от, @Лицедей , просто майте на увазі, жодному вашому слову я не вірю. Такі персонажі як ви, Анастейша та її любовнічек - це зрадники Батьківщини-Матері во плоті. Спіймати таку рибину як я - це із розряду фантастики. Ваш рівень - це новенькі дівчата в цій темі. Можете не відповідати. Я впевнена, що ВНЯТНЕНЬКО усе пояснила 🥳 ;)
А почему я не Бауман?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Сподіваюся, мені вдалося прояснити загальну життєву картину для декого на цьому ресурсі:cool:
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
З ким кувиркались, в тих і запитайте🥳Хороше question для @Ana Stasiya X
Ира,не нужно обо мне столько говорить в своих "бабских балачках",сорри за такую фразу.Где-нибудь за кадром поговорите про меня,мне как бы все равно ,если не заметили.Заранее,спасибо за понимание
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Видела я нечестивца грозного, расширявшегося, подобно укоренившемуся многоветвистому дереву;...но он прошел, и вот нет его; .ищу его и не нахожу....
Я,надеюсь,подробно объяснила будущее одного " хорошего" человека на этом форуме и он прочитал 😁
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Ира,не нужно обо мне столько говорить в своих "бабских балачках",сорри за такую фразу.Где-нибудь за кадром поговорите про меня,мне как бы все равно ,если не заметили.Заранее,спасибо за понимание
Бісексуальність - ваша особливість, Анастейша. Не моя. Я - гетеросексуальний однолюб. Тому всі " кастюмери " , членики яких були обсьосюкані вашим ротиком, в моєму розумінні - це вже використаний матеріал. Сподіваюся, з потенцією у них все sehr gut після контакту із вашою ядовмістною слинкою🥳🥳🥳
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Бісексуальність - ваша особливість, Анастейша. Не моя. Я - гетеросексуальний однолюб. Тому всі " кастюмери " , членики яких були обсьосюкані вашим ротиком, в моєму розумінні - це вже використаний матеріал. Сподіваюся, з потенцією у них все sehr gut після контакту із вашою ядовмістною слинкою🥳🥳🥳
.
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Надо шутить в рамках дозволенного,а то селезёнка лопнет - опять меня обвините )
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
23
Мда, дивують особистості типу @Лицедей , які в XXI столітті по-дитячому наївно вірять в якусь там безкорисну любов між чоловіком і жінкою. Дурники. По-іншому не назвеш. Єдине почуття, яке вони можуть викликати у людини з адекватною психікою, - це жалість. А секс із жалості - явно не моя тема. Тільки хардкор. Тільки за лавандос🥳🥳🥳
 
Последнее редактирование:

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,374
Баллы
113

demonx

New Member
Сообщения
7
Реакции
1
Баллы
3
Сверху