Зi мною мoжна багaтo нового

Принцесса

New Member
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
1
Привіт усім, хто читає це оголошення!

Знаю, що на цьому ресурсі вас уже давно дістали всякі фейки, розводи, салони, посередники та інше. Але зараз у вас є шанс покінчити з цим РАЗ і НАЗАВЖДИ!

Трохи про себе. Мене звуати Маша, мені 37 років. З них у сфері інтим-послуг я пропрацювала майже 14 років, пройшовши шлях від дурепи-першокурсниці, яка випадково потрапила до салону до ескортної агенції елітного класу.
І Я ЦЕ НЕ ПРИХОВАЮ І НЕ СОРОМЛЮСЬ!!!
Ось уже чотири роки, як я повністю відійшла від справ і не спала з ким-небудь за гроші.

Я вирішила розповісти історію шляху у форматі погляду на цю сферу з жіночого боку. Тим більше, у такий час кожному з нас хочеться відволікатися і будь-яка віддушина це ковток свіжого повітря!

Тому створила телеграм-канал "Записки бывалой феи" (так і введи у пошуку, або zapfeyi).
На тебе чекає: опис сфери зсередини - як працюють салони, інді, ескорт-агентства. Скільки отримують дівчата на місяць, як вас розводять, розвінчання міфів і багато іншого.
Ну і звичайно ж на каналі буде багато МОЇХ ОСОБИСТИХ ФОТО І ВІДЕО у БЕЗКОШТОВНОМУ доступі. Також можна побачити мої більш відверті архіви фото та відео (соло та з подружкою).

Вступати чи не вступати твоє діло, але адекватним людям я завжди рада! 0633127424
ukrgo_id_71965483.jpg
ukrgo_id_71965484.jpg
ukrgo_id_71965485.jpg
ukrgo_id_71965486.jpg
ukrgo_id_71965487.jpg
 
Сверху