0633141995 Витрачений час. Потрібно вірити інтуїції! На відгук сам напросився

Соня88

Соня-золотые ручки!
Сообщения
41
Реакции
34
Баллы
18
На одному із ресурсів з відгуками написано, що «кидалово». На іншому всі теги видалені. Вирішила я випробувати долю… По дзвінку голос нервовий, трохи з претензіями, але з і це мене не зупинило🤦🏼‍♀️ домовились про час і місце. В наявний час його немає, трішки піздніше телефонує, а він на мене кричить, чого я телефоную🙄 скоро він буде. Таки доїхав і набрав і знову з претензіями, що йому було незручно відповідати, бо він там повертав-вирулював-машини і тп. Якщо тобі незручно, не бери слухавку. І перетелефонуй, але не кричи ще до зустрічі!!! Сказала, що мені таке не подобається і закінчила розмову. Телефонує ще раз і далі продовжує. Телефонує третій раз і вже мʼякший…. Змилувалась і запросила. А він прийшов і продовжує все те ж на підвищених тонах, питаю, чи хоче він щоб всі сусіди чули? А він мені- що на вулиці вже чули, куди він йде…А вже всередині себе киплю, наКуя я погодилась, пропоную не продовжувати тему і вирішити, чи лишається, чи ні. А він мені, що потрібно віддихатичь йому і продовжує сваритись. Попросила піти🤬
Висновок:
1. Хороша людина не видаляє всі-всі відгуки про себе. Явно хорошого не було написано про неї!
2. Слухай інтуїцію
3. Власне ментальне здоровʼя не окупиться грошима за сеанс, коли людина тобі від самого початку неприємна
4. Шкода витрачений час і спаскуджений настрій 🫠 … ще й думки, яка насправді його ціль… аферист? Чому відкуг - «кидалово»
 
Сверху