Stories

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
У меня дома лежат некоторые документы ,где значится эта фамилия -Бауман -вы приходите - я и вам покажу.По знакомству,так сказать
Ви мені на пошту закиньте.
Мене просто в житті дуже мало запрошували у гості, тому коли мене запрошують в гості, я трохи ніяковію. А ще, якщо це робить гарна дівчина, я панікую і нікуди не іду :(
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Скоро будуть :)
Через тиждень :)
+
Ще налаштувався на нове тату. Але черга, тому чекаю. Якщо цікаво, то закину потім фотку.
=
Ви такі обіцянки обов'язково виконуйте, Берлі, щоб головний топікмейкер та київський марґінал по імені Ліцедєй неспокійно засинав в поривах заздрощів вам в теплесенькому ліжечку батьківської столичної квартирки;). Та тільки ША: про це нікому не кажіть🤫!
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
+

=
Ви такі обіцянки обов'язково виконуйте, Берлі, щоб головний топікмейкер та київський марґінал по імені Ліцедєй неспокійно засинав в поривах заздрощів вам в теплесенькому ліжечку батьківської столичної квартирки;). Та тільки ША: про це нікому не кажіть🤫!
Не думаю, що він буде заздрити...
Це така річ, що може кожен зробити чи досягти
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Не думаю, що він буде заздрити...
Це така річ, що може кожен зробити чи досягти
Справа не лише у заздрості, Берлі...Ліцедєй не переживе, якщо хтось поцупить в нього статус Містера Абєщалкіна Простіком-форума 2020 і 2021 років;)
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Справа не лише у заздрості, Берлі...Ліцедєй не переживе, якщо хтось поцупить в нього статус Містера Абєщалкіна Простіком-форума 2020 і 2021 років;)
Я не претендую ні на чії статуси. Я сам по собі :)
Я не ідеальний, але я чесний і відкритий, ну ще щирий...
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Ще я не боюсь показатись смішним, трохи дурнуватим (в міру).
Але це зараз не в тренді...
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
15 травня - Міжнародний день сім'ї
Чорнобильський край, Україна
15.5.21
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-JOY9SAlHDPqp.jpg
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Справа не лише у заздрості, Берлі...Ліцедєй не переживе, якщо хтось поцупить в нього статус Містера Абєщалкіна Простіком-форума 2020 і 2021 років;)
Вам Лицедея не жалко ?:rofl::rofl::rofl:издеваетесь над ним как можете

;):sweat_smile:
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Ви мені на пошту закиньте.
Мене просто в житті дуже мало запрошували у гості, тому коли мене запрошують в гості, я трохи ніяковію. А ще, якщо це робить гарна дівчина, я панікую і нікуди не іду :(
Ну,зачем на почту.На ВСЕОБЩЕЕ обозрения,чтобы страна знала гандонов в лицо.Хлебать - нерасхлебать.У него ,как минимум две доказанные статьи,а он дальше тусуется у моего дома....наверное,кофе пьет
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Ну,зачем на почту.На ВСЕОБЩЕЕ обозрения,чтобы страна знала гандонов в лицо.Хлебать - нерасхлебать.У него ,как минимум две доказанные статьи,а он дальше тусуется у моего дома....наверное,кофе пьет
Приїзджайте до Вінниці, тут ніяких бауманів
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
И ещё один засланый гусь - тебе не поздоровится,я всех на уши подниму И своих друзей земляков,в том числе.И пусть расскажет им - преступник-какая я плохая.Все,терпение закончилось .Взяточники достали,хотят они жить хорошо ....мммм-а выуверееы что так будет?
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
И ещё один засланый гусь - тебе не поздоровится,я всех на уши подниму И своих друзей земляков,в том числе.И пусть расскажет им - преступник-какая я плохая.Все,терпение закончилось .Взяточники достали,хотят они жить хорошо ....мммм-а выуверееы что так будет?
Що з вами сталось?
Я пам'ятаю, колись ми з вами спілкувались, то ви були зовсім не такою... :(
Це так життя в столиці вимучує? :(
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Що з вами сталось?
Я пам'ятаю, колись ми з вами спілкувались, то ви були зовсім не такою... :(
Це так життя в столиці вимучує? :(
Ну,я такая как была.На добро отвечаю добром.А за себя нужно уметь постоять и не важно чьими руками я это сделаю.Хочет славы?Будет она у него
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Та плюньте на нього
Принципы.Мне он пакости втихаря будет продолжать делать,а какой - то девченке ,приехавшей в город из села - ещё и в салон засунет какой-нибудь.Но я хочу его обрадовать,за ним там уже ездят другие люди по его тематике .Ничего хорошего не сулит ему это.Удачи только могу пожелать,и то это слишком много
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Це ваші рученята?
У цих далеких від Інтернет-покриття місцевостях, окрім роїв хрущів, водяться ще й жуки-олені. Один з яких впав просто з неба мені на голову🥳🥳🥳
IMG-b2f59d91cacf4966b027f6e6c2da9138-V.jpg
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Лучше бы миллион долларов упал:rofl::rofl::rofl:
У цих далеких від Інтернет-покриття місцевостях, окрім роїв хрущів, водяться ще й жуки-олені. Один з яких впав просто з неба мені на голову🥳🥳🥳
Посмотреть вложение 20471
Кто кого раздавил ?!Вы его или он вас?:rofl:
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Спешл для Анастасія Х

Міліон жовтих кульбаб на яву бачу я

16.5.21
Чорнобильський край, Україна
#momentsofmylife
IMG-4f096ac16f599812a30d6a9137682b5a-V.jpg
 
Последнее редактирование:

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
А для мене, щось спешл? 🙂
Як тільки дочекаюся фотозвітів з Вінницькими пейзажами в режимі реального часу, так одразу пришлю якусь картинку спешл для вас;)
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Оу,посмотрела картинки.Вот у вас ,фантазия что ли,ребята.Картинки больше для Баумана ,я о нем и его друге-сотоварище уже на всех сайтах выложила.Пусть пацаны радуются.
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Спешл для Берлі

Собор Антверпенської Богоматері

Антверпен, Бельгія
вересень 2020 року
#momentsofmylife

imgonline-com-ua-Compressed-zzCVLUUntLy75.jpg
 
Сверху