Stories

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
У кого что болит,тот такие и ролики ставит.Если вы пьете,то разбирайтесь с этим сами
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
У кого что болит,тот такие и ролики ставит.Если вы пьете,то разбирайтесь с этим сами
В тому-то і справа, Анастейша, що дана тема присвячена алкоголізму. Ви в житті стикалися з цим явищем?!
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Ну таке собі...Чергове dolce vita від клієнта🤪
8.7.21
Десь, не в Україні
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-YLnSfICpzzGSh0f.jpg
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
швидкий тест на ковід і мілка з горіховим кремом...оригінально!!!!
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
салонами давно не користуюся.а що панєнка розуміє під камрадським гівном...загадка! принаймі для мене!
Цю лапшу для вушок 20 річних малалєток притримайте, окей?! Коментарі до моїх постів доступні лише для дівчаток. Модератор про це повідомлений.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Подскажите, заведение ещё живо? Как называется?
Хотел бы я так кайфонуть? Конечно))
Шановний, ви на цього добродія сильно не розраховуйте! У чоловіка в анамнезі лікування від алкоголізму. Там ще не відомо: 1) за чий рахунок це було, 2) на яких правах він там перебував, 3)про які саме кайфи мова йде. По секрету скажу, що воно в житті нічого важче, аніж свої 5 см не тримало. Тому пишіть пану в лі4ку;)
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Дикі та прудкі дівчата)))
[/QUOTE]
О да, саме такі в салонах і водяться. Тільки з-під сільських корівок повилазили🐮
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
Цю лапшу для вушок 20 річних малалєток притримайте, окей?! Коментарі до моїх постів доступні лише для дівчаток. Модератор про це повідомлений.
20 річні як правило давно не малолєткі і досвідчені. дівчатка з броварської вам в приклад. а в борделях(обидва в районі льва толстого) був всього двічі, доречі то був самий паскудний секс в моєму житі :rofl:
доречі про експрес тест(який був панєнці подарований клієнтом) на антиген до ковід 19- один із найкращих і широко розповсюджений в німеччині. т
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
От заката до рассвета.
З приводу мого фірмового спілкування крапками, то не треба його використовувати по відношенню до мене ж самої, пишучи із лівих акк. Це вже явно перебор з вашого боку, @Лицедей . Офіційних заяв також не потрібно: я і так все знаю, тому нікому не відповідаю, окрім модератора і дівчат
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Бойова бджілка Алі4ка заработалась аднако
11.7.21
Десь, не в Україні
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-ixrzBYIa2NgK1.jpg
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
З приводу мого фірмового спілкування крапками, то не треба його використовувати по відношенню до мене ж самої, пишучи із лівих акк. Це вже явно перебор з вашого боку, @Лицедей . Офіційних заяв також не потрібно: я і так все знаю, тому нікому не відповідаю, окрім модератора і дівчат
У меня нету других акк
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Скінчився робочий матеріал - 7-ма пляшка українського хлоргексидину... Прийшла до місцевої аптеки без рецепту, в масці, просто з 2 нашими порожніми пляшечками, озадачила німецьких фармацевтів, 5 хвилин бігали-шукали, знайшли...ніби-то аналог))) Сподіваюся, воно без спирту, шоб мені ротову порожнину і чоловікам членики не попекло. Звичайно, до мого фаворита - дніпропетровського хлоргексидина із ромашкою - цьому продукту як до неба рачки, але що поробиш...
12.7.21
Десь, не в Україні
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-VMzhAYk7LwE7Cy.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Тіпа Ксенія-принцеса-воїн🤪 ну, карочє, майже я🥳
12.7.21
Десь, не в Україні
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-OWlIYmiWVwEyqKlo.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Робочі матеріали для робочої бджілки🐝
14.7.21
Десь, не в Україні
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-64H5ryXSyy8kNa.jpg
 
Сверху