Stories

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
@Лицедей , прошла эрекцЫя, завялІ памІдорЫ?))))
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Italiano man на связі: виникла потреба здать мені своє " баблішко "🥳
5.10.21
Десь, в Україні
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-e9MPhSUaJTb1yaP.jpg
 
Сообщения
53
Реакции
20
Баллы
8
@Indigo , это шо за непадобство вообще?! Вы мне внятно можете обьяснить вообще шото?! Мало того шо в интерфейсе нету укрмовы на вашем ресурсе, так еще по ночам пишут всякие неадекваты в личку непонятно за что!!! Обьявления нету, какие еще могут быть вапросы ка мне?!!! У меня здесь свои личные интересы и вы об этом прекрасно уведомлены!!!! Я ищу и разоблачаю опаснейших маньяков-рецидивостов, а также общаюсь с товарищем @Лицедей - ем на счет выделений с моего влагалища. И он, между прочим, дает очень дельные советы иногда!!! Так вот...сделайте что-нибудь, чтобы дрочеры не приставали знакомиться со мною не только в метро, но и здесь!!! Особенно когда я нахожусь в адекватном управляемом трезвом состоянии, как сейчас!!! У меня на этом фсссьооо!!!
:sweat_smile:
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Як мене чуть не наїбали на 400грн в абЫчнІй ФОРІ

Приїхала в укрпрованс, зашла в Фору. До слова, це єдиний оплот цивілізації як для цього Зажопинська. Дія відбувається в глухому і забитому смт Чорнобильського краю.
Значить, купила небагато чого, бо у моїх родичів є свій клаптик землі і манюсіньке господарство. 2 рабів-москалів в придачу немає)))) Карочє, окрім всього іншого взяла якесь там зефіроморозиво для маленького фаната " Смєшариків " ( з такою ж назвою, до речі). На стелажі точної ціни не писало, але була етикетка чи то 6 з копійками за штуку, чи то 6 з копійками за грам. Глянула, в упаковці 20 штук, по 15 гр кожна. Думаю собі, хрін з ним: головне - це для baby подарунок.
На касі мене приголомшили сумою до сплати - 900 з копійками українських тугриків. Я дістала 1000 грн і вирішила поцікавитися, що ж у чеку там таке є ексклюзивне, що вийшла така сума. Касир каже, що оці зефіроморозивки коштують аж 527 грн (!!!). Я їй кажу, що може вона не правильно вибила, бо там лише 300 гр і не може бути така сума. На що вона відповіла, що в пачці аж 80 штук (!!!), тому така ціна (!!!). Знов відповідаю, не може такого бути, бо на самій упаковці пише, що лише 20. Вона запропонувала її ( упаковку тобто ) розпакувати і особисто перерахувати, скільки штук ( !!!). Стою і думаю собі " Оце так трешак ", а жіночці чисто на вигляд від 35 до 40 рочків. Вже сама починаю звертати увагу на упаковку, зверху видно лише 5 штук, але знизу ряди 3-4 максимум. Тобто як там фізично 80 штук може влізти?!)))
В результаті декількахвилинних лекцій з боку касира попросила позвати когось старшого або зробити відміну. Коли прийшла старша, виявилося, що ця жіночка була неправа. Мені такі зробили " АХРАНА, АТМЄНА " і в результаті сума в чеку вийшла на 400 грн менша (!!!). Я все оплатила і в повному щоці вийшла на вулицю та пішла до родичів... В такому шоці, що забула навіть зайти в місцеву ЄВУ ( так, в цьому Мухосранську навіть є таке благо цього життя) по інші заплановані покупки...
Суть цієї історії проста: розслаблятися не можна навіть на хвилину, бо на кожному кроці тебе можуть наїбать!!!
А якщо по-нормальному, то уявіть собі, якби я затупила і не спиталася, то оплатила би 60 одиниць непридбаного товару і пішла собі далі з 20 його одиницями в пакеті. І з кимось же, мабуть, таке прокатує.
Ладно я, повія, не обідніла би без цих 400 грн, але ж життєві сюжети різні бувають...
6.10.21
Десь, в Україні
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-M8mJANbvaI9X.jpg
imgonline-com-ua-Compressed-XByiNXyJsbo61Vu.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Жива, здорова і дуже лінива
20.11.2021
Київ, Україна
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-CHF3rMe9ramsFV.jpg
 

Snowcat

Перепадает по бесплатке
Сообщения
585
Реакции
231
Баллы
43
Нет ничего более асексуального, чем ленивая и выпивающая девушка)
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Не співай раненько!
22.11.2021
Київ, Україна
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-IIMFmQx8yOk.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Африканський страус, що проживає в умовах неволі кліматично відносно теплої західноєвропейської зими
29.12.2021
Десь, в ЄС
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-zPv2qKQgZhbq7U.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Свята вечеря в інтерповій на Новий 2022 рік
31.12.2021
Десь, не в Україні
#momentsofmylife
imgonline-com-ua-Compressed-bnpLnBYvho.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Лише позитиву, миру, грошей, щастя, здоров'я та нових можливостей у Новому 2022 році!
1.1.2022
Десь, на планеті Земля
#momentsofmylife
IMG-2c21d55df1f0f12208e194983c478a7b-V.jpg
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
IMG_20220103_081244.jpg

Знову Шрі ланка. Хіккадува, норм пляжик.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
@Indigo , немедленно посмотрите, какой в @Berli айпишник, а то шота мало ему вериЦа. Кстати, ваш ІР-адрес я бы тоже хотела узнать)))) на всякий пожарный, так сказать))))
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
@Berli , а чому Ви перевіряєте свою ір-адресу через ресурс з доменним іменем країни-окупанта ?!)))

Точка ру - невже це вибір щирого патріота, який котрий рік підряд публічно топить за Україну?!
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Випадково вибрав, соррі.
Ви чудово знаєте, мою позицію, навіщо знущатись.
Доречі, спілкувався з багатьма Шріланкійцями. То вони теж не люблять росіянців. І знають, що у нас війна. І про Крим.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
@Berli , я не знущаюсь. Просто приємніше було би побачити ваші дані з аналогічного ресурсу в домені точка юей. Ось і все;)
 
Последнее редактирование:
Сверху