Stories

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Напишіть вже, щось про себе, а то я про вас нічо не знаю...
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Напишіть вже, щось про себе, а то я про вас нічо не знаю...
Йдемо далі. У відкритій публічній розмові того ж таки 28 березня 2019 року ви двічі вказали на факт буцім-то наявності у вас житлової площі аж в 98 квадратних метрів (!!!). Батьківська квартира в районному центрі Іллінці, де ви досі зареєстровані, але чомусь ніби-то і не проживаєте вже аж 22 роки(!!!) ну ніяк не тягне на такий метраж. Також ви публічно вихвалялися наявністю авто Nissan V-trail, але при цьому повністю проігнорували декількаразове прохання форумчанки-повії під ніком @Сабрина надати фотодоказ наявності того авто. Чому у вашій декларації не вказані ці об'єкти майнового права;)?
Не знаю может был тут такой вопрос. Но я осмелюсь спросить.
Вот вопрос к девушкам:
- Мне с девушками, не везет. Меня воспринимают просто как друга. Отношения на долго не затягиваются. :(.
Я вроде самостоятельный (не маминькин сыночек), есть авто, своя квартира в новострое, вроде бы не тупой, не скупой, неплохо зарабатываю. Люблю активный отдых, велик, в горы пойти, лыжи, скейт. Дикарем по Азии поездить. Играю на гитаре. Не пьющий. С девушками с которыми имел отношения, ни разу не ругались. Но они почему-то уходят. И самое часто, что с слышу:
- ты слишком хороший.
И, что блин со мной не так? Получается, что быть хорошим плохо? Или для них я просто зануда?
Ниссан Икс Трейл.
Площадь 98
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Ніссана давно не має, я про це писав.
Погіршився зір, і я фізично не маю можливості їздити.
Батьківська квартира не моя, і я на неї не претендую.
Тепер мої запитання:
1. Звідки ви приїхали до Києва?
2. Скільки вам повних років?
3. Скільки ви заробляєте на місяць?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Ніссана давно не має, я про це писав.
Погіршився зір, і я фізично не маю можливості їздити.
Батьківська квартира не моя, і я на неї не претендую.
Тепер мої запитання:
1. Звідки ви приїхали до Києва?
2. Скільки вам повних років?
3. Скільки ви заробляєте на місяць?
Ну да, ну да...ми так і поняли...саме тому ви там і прописані все своє 37-річне життя, бо ні на що не претендуєте:sweat_smile:.

До речі, потім не обманюйте себе та інших в черговий раз ну тіпа хтось колись про вас злив якусь інфо. Окей?!

Будь ласка наводьте.
Я чистий як сльози дитинча.
Справжня ім'я Вова, живу в Вінниці, на вулиці Замостянскій (колишня 50-річчя перемоги).
Айтішник. Ще яку інфу надати?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
@Berli , мені ваші особисті фото зі Шрі-Ланки від 2019 року виставити на загальний огляд;)? Чи не треба?;)
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
Ну да, ну да...ми так і поняли...саме тому ви там і прописані все своє 37-річне життя, бо ні на що не претендуєте:sweat_smile:.

До речі, потім не обманюйте себе та інших в черговий раз ну тіпа хтось колись про вас злив якусь інфо. Окей?!
Откуда столько меркантильности?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
@Лицедей , не забивайте свою дрочерську головушку дурницями;) Окєюшкі?!
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Можу назвати вас також онаністом. Так вам буде приємніше, @Лицедей ;) ?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
ЗАВІДНИЙ АДЕКВАТНИЙ КЛІЄНТ
виглядає саме так. Був у мене 1 раз - 13 лютого 2020 року. Заплатив за годину 3000 грн, відбув і того менше. Ніяких приміток по ньому не лишала, окрім імені, дати і цифри оплати. Після цього жодного разу не турбував мою блядську персону БЕЗКОШТОВНОЮ дрочкою ні а чьом. Якось мене запам'ятав, тому сьогодні написав абсолютно ненав' язливо. Отримав відмову - і на цьому арівідерчі. Ніякого тобі братовства, дружбовства і прочіх ілюзій у чоловіка.

IMG_20220121_192639.jpg

IMG_20220121_192717.jpg
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
ЗАВІДНИЙ АДЕКВАТНИЙ КЛІЄНТ
виглядає саме так. Був у мене 1 раз - 13 лютого 2020 року. Заплатив за годину 3000 грн, відбув і того менше. Ніяких приміток по ньому не лишала, окрім імені, дати і цифри оплати. Після цього жодного разу не турбував мою блядську персону БЕЗКОШТОВНОЮ дрочкою ні а чьом. Якось мене запам'ятав, тому сьогодні написав абсолютно ненав' язливо. Отримав відмову - і на цьому арівідерчі. Ніякого тобі братовства, дружбовства і прочіх ілюзій у чоловіка.

Посмотреть вложение 24188
Посмотреть вложение 24189
Куда это делась ваша аватарка?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Як розпізнати дроча на форумі на прикладі @Лицедей - я

Це всі його публічні повідомлення за добу ( вклинився в розмову рівно вкінці публічного викриття іншого форумчанина під ніком @Berli у багаторічній брехні )

1. Откуда столько меркантильности?
2. Вот почему дрочер?
3. Какие ваши доказательства?
4. Журналистика не ваш конёк

5. Куда это делась ваша аватарка?
6. Дурень думкою багатіє
7. А бывают у вас не дрочеры?


Як бачимо, із усіх 7 повідомлень 5 носять характер питань, 3 з яких стосуються категорії " дроч " як такої. Переломний момент настав після того, як я, індіповія, прибрала свою ж аватарку, яка, як виявилася, працює в якості візуального магніту для дрочів різних мастей типу того ж @Лицедей -я, @Berli - оза та навіть для @Ana Stasiya X ... Кожен бачив в ній, що хотів ( Настя, наприклад, пушап ).
Характер спілкування дрочера @Лицедей - я по відношенню до мене, незнайомої йому повії, можна охарактеризувати наступними рисами:
- відсутність логічно-наслідкових зв'язків;
- післясмак від запитань і речень такий, ніби я йому щось винна у реальному житті, хоча ми навіть не знайомі;
- агресивно-нападницький характер спілкування;
- спроби перейти на мою особистість (!!!);
- спроби звинувати у неповноцінності як автора своїх же повідомлень;
- багаторічні пожиттєві спроби розібратися у сутності поняття " дрочер " без особистої розумової активності;
- очевидність того, що людина навіть не читала мою попередню викривально-виховну віртуальну бесіду із @Berli ;
- відповідно людина взагалі погано орієнтується у темі попередньої розмови.

Очевидним є факт того, що для мене, наприклад, така людина являється " сумнівним щастям " у будь-якій якості ;)
 
Сверху