Stories

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Вам шарікову чи перо хочеться?
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Последнее редактирование:

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Как у вас в Виннице дела,все уже уехали за границу ?Я прям время ато на Украине вспомнила :rolleyes:
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Я всегда интересовалась социумом,потому мне интерестно.Даже из Одессы,этого курортного города,уезжают люди.Одним словом - це жах
В чужому краї, щастя - не шукають...
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Це шо за лайкі?! Це шо за общєніє, Анастейша?! Так, шота я не викупаю... ми ж з вами тіпа не общаємся:cool:?!
 
Последнее редактирование:

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Це шо за лайкі?! Це шо за общєніє, Анастейша?! Так, шота я не викупаю... ми ж з вами тіпа не общаємся:cool:?!
Кофейка попьем,будете на родине.Если к этому будут предрасполагать "погодные" условия
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Якого це лєшого я повинна йти на кофєпітіє із вами?!
 
Последнее редактирование:

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
@Indigo , прошу перевірити громадянку @Ana Stasiya X на предмет наявності російської ІР-адреси. Маю серйозни підозри, що вона - агент ГРУ ФСБ РФ. Розумієте, про які категорії зараз мова йде чи не дуже?!
 

Snowcat

Перепадает по бесплатке
Сообщения
585
Реакции
231
Баллы
43
Жёпу отъела и выделываешься.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Звідки ви взяли цю мислю про " опонентів ";)?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Так правильніше. Опонент на цьому форумі у мене один. Це - Анастейша. І то це реально достойний опонент, незважаючи на певні незвичності в тактиці мислення та викладення думок.
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Так правильніше. Опонент на цьому форумі у мене один. Це - Анастейша. І то це реально достойний опонент, незважаючи на певні незвичності в тактиці мислення та викладення думок.
Та ладно,мы похожи чем - то (не внешность)
 

Snowcat

Перепадает по бесплатке
Сообщения
585
Реакции
231
Баллы
43
Ппц, ображати опонентів в інтернеті це крутість!!! Молодчага
Это не оскорбление, а забота. У неё проблемы с лишним весом, а это инсулин и диабет потециальные, и я о ней беспокоюсь. Я же врач.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Это не оскорбление, а забота. У неё проблемы с лишним весом, а это инсулин и диабет потециальные, и я о ней беспокоюсь. Я же врач.
Ви нам краще розкажіть про любов, яка ніби-то у вас десь там є. Шо це таке і з чим його їдять?!
 

Snowcat

Перепадает по бесплатке
Сообщения
585
Реакции
231
Баллы
43
Ви нам краще розкажіть про любов, яка ніби-то у вас десь там є. Шо це таке і з чим його їдять?!
Что рассказывать именно? Расписать как и где познакомились, каким был первый поцелуй и в какой позе любим трахаться?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Что рассказывать именно? Расписать как и где познакомились, каким был первый поцелуй и в какой позе любим трахаться?
Для чого так усладнювати життя собі й оточуючим?! Просто порахуйте та назвіть математичну кількість точок дотику між вами;) Лише одна цифра - і всім все стане зрозуміло про любов🥳
 
Последнее редактирование:

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Ви знаэте, що я подумав?
Часто чую про штучний інтелект, який він буде.
На сьогоднішній день, розвиток інформаційних техтологій великий, і зараз багато хто займається його вивченням та розробкою.
Але між тим, все більше і більше людей говорять, що штучний, інтелект обовязково захопить світ і знищить усіх людей.
Також багато людей, задаються питанням, а що ж він буде робити далі, коли знищить всіх людей?
Адже він не вміє жити...
Хотілось би запитати цих людей, а ви, шановні, вмієте жити? Ви, знаєте, для чого живете?
- Ось штучний інтелект, знищить всіх людей, говорите ви і запитуєте:
- А, що він буде робити далі?
А я от, ось, що скажу, от ви, не знищили людей і, що ви будете робити?
Може Ви знаєте як жити? Може у вас є якісь інші міркування, яких немає у штучного інтелекту?
Ви поділитеся зі мною, а то я тут сиджу на форумі і фейсбуці, і не знаю, що буде робити штучний інтелект, після того як захопить світ і знищить
всіх людей.
А давайте подумаємо, поскільки штучний інтелект створений людиною (Робот Софія), за образом і подобою людини, то швидше за все він буде дуже схожий на людину.
.......
Так і буде жити, як і ми з вами живемо, не розуміючи навіщо.
І щоранку, прокидаючись і дивлячись на себе в дзеркало, задавати собі одне і те ж запитання...
 
Сверху