Stories

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Я вам уже писав, хто такий Стерненко.
Але, напишу ще раз.
Дякуючи Стерненку, і таким як він, у нас немає Одеської Народної Республіки.
Солідарна з вами;)
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
А, що скажете про Сашка Білого?
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Мне нравится больше Карпов ;)
Но не все ещё пересмотрела
Берли,а что вы смотрите на досуге?
 
Последнее редактирование:

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
А, що скажете про Сашка Білого?
Єсть тока міг мєжду прошлим і будущім:
Імєнна он називаєЦа жІзнь
( цитата із пісні улюбленого колективу фаворита @Ana Stasiya X )


P.S.: Дрочити на минуле не потрібно. Надаю перевагу сьогоденню, своєму життю, інтересам та today персонажам.
Самі прекрасно маєте знати, шо у світі в XXI столітті відбувається через фанатичну любов давно немолодого рульового дідуся до подій 1.9.1939-2.9.1945.

P.S.S.: Як на мене, Сашко - неоднозначна особистість...була. Убрали його однозначно по прямій вказівці Настюшкіного боса й земляка - Авакова Арсена. Які у нам мєнти, самі прекрасно маєте знати
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
А Чим вам Стерненко подобається?
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Мне нравится больше Карпов ;)
Но не все ещё пересмотрела
Берли,а что вы смотрите на досуге?
Карпов, як блогер не поганий, але Луганський, чи Кастусь - як на мене краще...
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Опять меня вспомнили ..и к чему ?!...вы же там вроде этА...уехали на поезде за границу)))-добра вам там.Вобщем,оставляю сей диалог,такое
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Берли,какая связь между словами футбол - парадная - чай - Катя - дождь -носок.Вы знаете?Я-нет.Но на этом форуме есть люди ,такие как Irishka_2000 смогут найти логическую цепочку между этими событиями и привязать ее к вам :sweat_smile: :rofl: :rofl: :rofl: face palm.Поэтому будьте аккуратны)))) .Хорошего вам дня
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Так как шел дождь, Катя сидела в парадной и штопая носк пила чай, а футбол она просто не любила... :(
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Карпов, як блогер не поганий, але Луганський, чи Кастусь - як на мене краще...
Вперше чую про Карпова. Шта єта за фрухт🧐?! Русіш сєпаратісто🥳?! Обліко аморале🥳🥳🥳?!
Луганського пару раз дивилася. Як для мене, він занадто м'який і правильний. А я ж дєвка - гопнік.
Кастуся часом переглядаю. Реально вставляє, шо бєларус так топить за Україну. Вангую, шо з нього вийшов би непоганий сім'янин. В секасі думаю, шо не сильно напряжний🤭
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Вперше чую про Карпова. Шта єта за фрухт🧐?! Русіш сєпаратісто🥳?! Обліко аморале🥳🥳🥳?!
Луганського пару раз дивилася. Як для мене, він занадто м'який і правильний. А я ж дєвка - гопнік.
Кастуся часом переглядаю. Реально вставляє, шо бєларус так топить за Україну. Вангую, шо з нього вийшов би непоганий сім'янин. В секасі думаю, шо не сильно напряжний🤭
Карпов, це Полтава.
Луганський інтеллегент і інтелектуал.
Що значить напряжний?
Який ваш ідеал сім'янина?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Карпов, це Полтава.
Луганський інтеллегент і інтелектуал.
Що значить напряжний?
Аааа....всьо зрозуміло, хто це. Це такий трішки постарше чоловік. Бл@, Анастейша ще шото такоє смотріт. Я в ах@ї, чесно кажучи. Очевидно, у Харкові гідного коненту для Настюхи не хватає 🥳 🥳 🥳
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Аааа....всьо зрозуміло, хто це. Це такий трішки постарше чоловік. Бл@, Анастейша ще шото такоє смотріт. Я в ах@ї, чесно кажучи. Очевидно, у Харкові гідного коненту для Настюхи не хватає 🥳 🥳 🥳
Дівчатка, ну чому ви ворогуєте?
Хіба не можна жити дружно? :(
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Нічого проти всіх їх не маю. Але... для мене Сергій Стерненко на 1-му місці, рєбята. Це - самородок. Окрім того, він мене як чоловік дуже збуджує. Його внутрішній світ найбільше підходе мені. З таким не страшно і на Говерлу полізти, і на Джомолунгму, і в темному перевулку із гопніками троєщінськими зустрітися, і в ліс сходити зібрати різнотрав'я для боротьби із чоловічою ерекцією. Хто-та там каже, шо тіпа він Риби по знаку зодіака. Фігушки, своєю близнюковою вагіною дистанційно відчуваю, шо це Овен. Карочє, були би цікаво з таким у bed зустрітися для sex-battles🥳🥳🥳
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Нічого проти всіх їх не маю. Але... для мене Сергій Стерненко на 1-му місці, рєбята. Це - самородок. Окрім того, він мене як чоловік дуже збуджує. Його внутрішній світ найбільше підходе мені. З таким не страшно і на Говерлу полізти, і на Джомолунгму, і в темному перевулку із гопніками троєщінськими зустрітися, і в ліс сходити зібрати різнотрав'я для боротьби із чоловічою ерекцією. Хто-та там каже, шо тіпа він Риби по знаку зодіака. Фігушки, своєю близнюковою вагіною дистанційно відчуваю, шо це Овен. Карочє, були би цікаво з таким у bed зустрітися для sex-battles🥳🥳🥳
Я майже як він, тільки звати по іншому.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Шо дивлюся з політичного?!
1. STERNENKO ( тут без comments і ревнощів: чіста моя ONE LOVE )
2. DENIS KAZANSKIY ( дуже толковий парніша з Донецька, внєшнє непоганий, рівень інтелекту і вміння подачі інформації навіть на російській мові вражає. Дуже гідний контент робить)
3. Сталингулаг ( Алєксандр Горбунов: сонце моє ясне, яке тільки в тебе геніальніше почуття гумору і який якісний та потрібний контент ти створюєш. Здоров'я тобі, котику! Справжній патріот Росії. Незважаючи на обмежені фізичні можливості, людина сама не падає духом й іншим не дає цього зробити )
4. НОВОСТИ СВЕРХДЕРЖАВЫ ( Максім Мальцев: нра і зовнішній вигляд, і подача інформації. Справжній патріот Росії)
5. Мой протест Reserve ( Максім Арістов: зовні солоденький й контент гідний робить. Часто його відео в Україні своїм совковим родичам включаю. Помітила, шо тільки його відео змушують трохи призадуматися контингент was born in USSR. Також вважаю його справжнім патріотом Росії)

TV даним давно не тримаю;)
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Шо дивлюся з політичного?!
1. STERNENKO ( тут без comments і ревнощів: чіста моя ONE LOVE )
2. DENIS KAZANSKIY ( дуже толковий парніша з Донецька, внєшнє непоганий, рівень інтелекту і вміння подачі інформації навіть на російській мові вражає. Дуже гідний контент робить)
3. Сталингулаг ( Алєксандр Горбунов: сонце моє ясне, яке тільки в тебе геніальніше почуття гумору і який якісний та потрібний контент ти створюєш. Здоров'я тобі, котику! Справжній патріот Росії. Незважаючи на обмежені фізичні можливості, людина сама не падає духом й іншим не дає цього зробити )
4. НОВОСТИ СВЕРХДЕРЖАВЫ ( Максім Мальцев: нра і зовнішній вигляд, і подача інформації. Справжній патріот Росії)
5. Мой протест Reserve ( Максім Арістов: зовні солоденький й контент гідний робить. Часто його відео в Україні своїм совковим родичам включаю. Помітила, шо тільки його відео змушують трохи призадуматися контингент was born in USSR. Також вважаю його справжнім патріотом Росії)

TV даним давно не тримаю;)
Норм контент ви вживаєте
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Вперше чую про Карпова. Шта єта за фрухт🧐?! Русіш сєпаратісто🥳?! Обліко аморале🥳🥳🥳?!
Луганського пару раз дивилася. Як для мене, він занадто м'який і правильний. А я ж дєвка - гопнік.
Кастуся часом переглядаю. Реально вставляє, шо бєларус так топить за Україну. Вангую, шо з нього вийшов би непоганий сім'янин. В секасі думаю, шо не сильно напряжний🤭
Говорят,что сейчас все патриоты уехали на Запад :rofl: face palm
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Аааа....всьо зрозуміло, хто це. Це такий трішки постарше чоловік. Бл@, Анастейша ще шото такоє смотріт. Я в ах@ї, чесно кажучи. Очевидно, у Харкові гідного коненту для Настюхи не хватає 🥳 🥳 🥳
Чё?
 

Berli

Well-Known Member
Сообщения
2,192
Реакции
667
Баллы
113
Я патріот і серцем і душею.
Коли почалась війна, я відразу став волонтером.
Потім вирішив записатись до добробату, і мене наче погодились узяти, але нажаль вони тоді були в процесі розформування. І в добробат я не потрапив.
В ВСУ, по стану здоров'я мене не взяли ...
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Від земляків, Анастейша, нє отрєкаються. Навіть незважаючи на їх сексуальну орієнтацію.
 
Сверху