Вызов феи на дом

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Я на виїзда і будучи інді на 12-сантиметрових шпильках приїзджала. І нічого ніхто не пі-пі. Хотя пару раз бувало, шо доводилося на 9 поверх туди і назад топати by myself із-за неробочого ліфта...але це вже зовсім інша історія🥳
Шпилька это не вульгарно
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
Я на виїзда і будучи інді на 12-сантиметрових шпильках приїзджала. І нічого ніхто не пі-пі. Хотя пару раз бувало, шо доводилося на 9 поверх туди і назад топати by myself із-за неробочого ліфта...але це вже зовсім інша історія🥳
А теперь вы в салоне работаете?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Навряд чи вам з вашими-то антропометричними даними хтось навіть за гроші дає. Особливо з врахуванням того факту, що ви курите, п'єте і ще й досі з батьками живете)))) тока без абідок 🥳
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
Навряд чи вам з вашими-то антропометричними даними хтось навіть за гроші дає. Особливо з врахуванням того факту, що ви курите, п'єте і ще й досі з батьками живете)))) тока без абідок 🥳
Это помеха нам общаться?
Убогим и несчастным тоже нужна ласка и тепло. В конце концов не за бесплатно же;)
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Вы сами все прекрасно знаете)
Я вас впізнала. Ви - той студентік безмовний із срібним ланцюжком на лівій руці, який через швидко-finish вимагав 200 грн назад. Слава Богу, я тепер в Україні тільки з деякими постоянніками зустрічаюся тільки і то якщо маю настрій
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
До речі, @Лицедей , ви у мене в ЧС ще із зими по всім напрямкам. Часи безкоштовної анонімної дрочки СКІНЧИЛИСЯ🥳 🥳 🥳
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
Я вас впізнала. Ви - той студентік безмовний із срібним ланцюжком на лівій руці, який через швидко-finish вимагав 200 грн назад. Слава Богу, я тепер в Україні тільки з деякими постоянніками зустрічаюся тільки і то якщо маю настрій
Я действительно молод но не студент, и никогда не торговался. Вы таких сразу в чс, не так ли?
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
До речі, @Лицедей , ви у мене в ЧС ще із зими по всім напрямкам. Часи безкоштовної анонімної дрочки СКІНЧИЛИСЯ🥳 🥳 🥳
Буду засыпать с мыслями про ваши пухленькие пальчики
З виїзду домой
23.6.21
Десь, не в Україні
#momentsofmylife Посмотреть вложение 21133
 

Лицедей

Представитель уличной интеллигенции
Сообщения
2,865
Реакции
1,375
Баллы
113
Ну так в храм ГРУ ФСБ РФ під назвою РПЦ сходіть. Там бідним, нещасним й знедоленим завжди раді ЗА ГРОШІ🥳
Вы хоть иногда проговаривайте что пишете. А то совсем глупости получаются
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Последнее редактирование:
Сверху