Ай нид атвэт

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Холодний apple juice разом із ice - це саме те, що мені треба уночі 🥳
imgonline-com-ua-Compressed-iEKi3JJ39wu04O.jpg
 

Sandyous

Active Member
Сообщения
168
Реакции
107
Баллы
43
Образовалась новая "Тема для двоих". )
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Свого б/у чоловіка куди тільки не возила в свій час. Все марно. Ні батюшки, ні матушки, ні кодування, ні ампули...йому все було до сраки... тиждень - місяць і по новой
Алкашурики бувають різними...Одне діло, коли воно бухе мовчки йде спати, без конфліктів в родині. Гірше, коли алконавт перетворюється в біса навіть після декількох ковтків пивця і в родині є маленькі діти...Слава Небесному Отцю, заміжньою НІКОЛИ НЕ БУЛА і НЕ ПЛАНУЮ!!! Велике благо було дано мені від Всевишнього🤫 народитися в сім'ї алконавтіка та РПЦ-шнутої православнутої🥳 поки НЕБЕСНІ АНГЕЛИ у вигляді соціальних служб не ізолювали нас з сестрою із цього благородного товариства☺ Головні герої досі живі, здорові, все так же бухають ( це при тому, що обом за 60+ )), ніяка коронка їх не бере, АЛЕ...роблять вони це все БЕЗ батьківських прав на мене із sister😎.
 

Angel

Белая и пушистая,пока не наступят на хвост.
Девушки
Сообщения
5,739
Реакции
4,192
Баллы
113
Алкашурики бувають різними...Одне діло, коли воно бухе мовчки йде спати, без конфліктів в родині. Гірше, коли алконавт перетворюється в біса навіть після декількох ковтків пивця і в родині є маленькі діти...Слава Небесному Отцю, заміжньою НІКОЛИ НЕ БУЛА і НЕ ПЛАНУЮ!!! Велике благо було дано мені від Всевишнього🤫 народитися в сім'ї алконавтіка та РПЦ-шнутої православнутої🥳 поки НЕБЕСНІ АНГЕЛИ у вигляді соціальних служб не ізолювали нас з сестрою із цього благородного товариства☺ Головні герої досі живі, здорові, все так же бухають ( це при тому, що обом за 60+ )), ніяка коронка їх не бере, АЛЕ...роблять вони це все БЕЗ батьківських прав на мене із sister😎.
Не понимаю,зачем такие люди вообще рожают детей🙄
 

Murzik さん

Member
Сообщения
95
Реакции
24
Баллы
8
оце історіЯ...тре накатіть, бо хрін розберешся...крафтове холодне пивко нині саме то👻
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
здесь все банально просто, ебались для кайфа
Ні, їбались для батьків і Всевишнього. Обом було уже за 30, коли тіпа створили " сім'ю ". І його батьки вимагали дітей. Тільки їм обом ми не були потрібні. Все набагато простіше, рєбятушкі
 

Sandyous

Active Member
Сообщения
168
Реакции
107
Баллы
43
Алкашурики бувають різними...Одне діло, коли воно бухе мовчки йде спати, без конфліктів в родині. Гірше, коли алконавт перетворюється в біса навіть після декількох ковтків пивця і в родині є маленькі діти...Слава Небесному Отцю, заміжньою НІКОЛИ НЕ БУЛА і НЕ ПЛАНУЮ!!! Велике благо було дано мені від Всевишнього🤫 народитися в сім'ї алконавтіка та РПЦ-шнутої православнутої🥳 поки НЕБЕСНІ АНГЕЛИ у вигляді соціальних служб не ізолювали нас з сестрою із цього благородного товариства☺ Головні герої досі живі, здорові, все так же бухають ( це при тому, що обом за 60+ )), ніяка коронка їх не бере, АЛЕ...роблять вони це все БЕЗ батьківських прав на мене із sister😎.
Тепер зрозуміло, чому Ви така сердита та ненавидите чоловіків. Шкода, що Ваше життя склалося так, що ви були обділені батьківською любов'ю. ((( Співчуваю.
 

Sandyous

Active Member
Сообщения
168
Реакции
107
Баллы
43
Ні, їбались для батьків і Всевишнього. Обом було уже за 30, коли тіпа створили " сім'ю ". І його батьки вимагали дітей. Тільки їм обом ми не були потрібні. Все набагато простіше, рєбятушкі
Виходить, якщо Вашим батькам за 60, а Вам 21, то Вас народили в 40+?
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Ооооо,и кто кого ещё насилует смехом:sweat_smile:.Ире 21:rofl::rofl::rofl:
Спасибо,Sandyous,повеселили меня на ночь глядя;):rofl:
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,117
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Сверху