Ай нид атвэт

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Куда же смотрит вездесущая нац.полиция.Куча рекламных анкет,.А,говорят,у нас в стране проституции нет ...
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
Я надеюсь,что все кто сидел у меня сегодня под домом утонули ?
Вот без обид. Честно.
Вы что думаете что сотрудникам каких то там органов ну вот нефиг больше делать , чем сидеть у вас каждый день под домом?
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Вот без обид. Честно.
Вы что думаете что сотрудникам каких то там органов ну вот нефиг больше делать , чем сидеть у вас каждый день под домом?
Да у них работа *не без лежащего*.Кофеек пьют,хот дог. едят,от солнца и от меня прчутся,по телефону целый день беседуют
.Это вам не уголовный розыск *если называть все своииит енам. *,то они приехали и за два часа всю свою работу сделали .А таких,как Бауман увольнять надо,чтобы подрастающее поколение не смотрело на идиотос
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Sorry всем за орфографические.ошибки.Уже практически сплю
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Ви праві, Настуся: тут весь форум на словах нічьо міцніше чаю з пивом не вживає. А на ділі... головне - це щоб не зловживали ;)🥳
Ира,если вы с Бауманом пьете это не означает,что все такие.
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Анастейша, якшо ви щоденно займаєтеся груповим насильницьким словодрочерством, це не означає, що всі такі! Окрім алкоголю та Баумана, існують й інші, не менш виграшні, життєві теми для обсмоктування! Вдалого робочого дня вам та іншим робочим бджілочкам;)🥳!
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Будем ждать такого ,как вчера клиентоса 😊...и позавчера .Есть слово *крышка* так это о нем и про него .Хоть повеселюсь.А то надоела обыденность
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Пользуясь случаем передаю неумелым мастерам прослушивания;).Вобщем,беспредел,а не страна
 

Sandyous

Active Member
Сообщения
168
Реакции
107
Баллы
43
@Sandyous , а куди це пропали ваші чудотворні 5 см;)🥳?!
Я весь липень на відпочинку за кордоном. А Ви скучили за мною? Тоді запишіть на серпень і я доведу, що 5 сантиметрів спроможні творити чудеса. )))
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Анастейша, якшо ви щоденно займаєтеся груповим насильницьким словодрочерством, це не означає, що всі такі! Окрім алкоголю та Баумана, існують й інші, не менш виграшні, життєві теми для обсмоктування! Вдалого робочого дня вам та іншим робочим бджілочкам;)🥳!
....это пока что *обсмоктування*.А этот индивидум и дальше работает....о,времена,о нравы .....кстати,последних у него совсем нет ,зато шизоидальность в полном объеме.И его посты тому подтвержение..И вот такие кадры нас,нiби-то охороняють....только от кого .От себя же,наверное.Мда
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Я весь липень на відпочинку за кордоном. А Ви скучили за мною? Тоді запишіть на серпень і я доведу, що 5 сантиметрів спроможні творити чудеса. )))
Ааааа... За кордоном - це тепер так популярно називати відпочинок " на дачі у Бердичеві "?!))) А я, дитина розпусти, вже грішним ділом була подумала, шо обанкротилися ваші славетні 5 см після публічного поповнення особистого послужного списку🥳
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Карочє, приніс поштовий голуб🕊у своєму клювіку...
Значить, каже, шо летів аж із столиці ЄС🇧🇪 до мене...
Життєвенько😊+🇺🇦+❤...

Ну а де я є зараз, зна лишень @Indigo 🤫+👁+🥳

imgonline-com-ua-Compressed-YLUCEbND4DEHn.jpg
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
:rofl: 😊 Я нарыла ещё парочку европейских сообществ,которые такими занимаются.Буду надеяться,что отреагируют ВСЕ;)
Я просто не вижу смысла пацанов в известность об этом ставить.....
Fuck you подумала я и вспомнила неожиданно Фиксалла))))
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Наступного разу, Анастейша, коли будете писати мені з Вайбера свого дружбана, майора поліції та дільничного інспектора Московського району м. Харкова, то хоч 1 раз добре подумайте, а потім пишіть. Бо це називається ПІДСТАВА. Не факт, шо він - порядна людина...в українській поліції таких давно вже немає. Я хоч і закордоном іноді буваю, зате з мізками у мене все в порядку. Чого і вам бажаю🥳!
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Наступного разу, Анастейша, коли будете писати мені з Вайбера свого дружбана, майора поліції та дільничного інспектора Московського району м. Харкова, то хоч 1 раз добре подумайте, а потім пишіть. Бо це називається ПІДСТАВА. Не факт, шо він - порядна людина...в українській поліції таких давно вже немає. Я хоч і закордоном іноді буваю, зате з мізками у мене все в порядку. Чого і вам бажаю🥳!
У меня нет знакомых майоров нац.полиции
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Наступного разу, Анастейша, коли будете писати мені з Вайбера свого дружбана, майора поліції та дільничного інспектора Московського району м. Харкова, то хоч 1 раз добре подумайте, а потім пишіть. Бо це називається ПІДСТАВА. Не факт, шо він - порядна людина...в українській поліції таких давно вже немає. Я хоч і закордоном іноді буваю, зате з мізками у мене все в порядку. Чого і вам бажаю🥳!
Подставами то вы занимаетесь.Так умилительно,как вы пытаетесь с Баумана тему перевести пытаетесь...вы такая душевная ( zero ) ✌
 
Последнее редактирование:

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Вот у міня ачірєдной вапросе к @Indigo ! Вот пачіму у нєкатарих статус GOLD MEMBER, а у міня їво да сіх пор НЄТУ?! Шо за нісправідлівасть, аааа?!
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
У меня нет знакомых майоров нац.полиции
Ви можете недоговарювати скільки завгодно, але...мені не всеодно...Значить, тепер з приводу дтп...Так-от, я не вірю в офіційну версію нацбрехуніції про то, шо тіпа о 4 ранку машина злетіла у кювет з українського серпантину...БО У НАС ЙОГО ПРОСТО НЕМА...ТАКОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ...Офіційна версія ніби-то було порушено ПДР, хоча...150 км/год по українському бездоріжжю+неодноразовий перетин подвійних суцільних смуг+виїзд на смугу зустрічного руху = ну хіба це стаття ККУ?!...Добре, що вижили усі пасажири...
 

Епть

Любить не просто. Просто не любить.
Сообщения
3,133
Реакции
1,707
Баллы
113
Вот у міня ачірєдной вапросе к @Indigo ! Вот пачіму у нєкатарих статус GOLD MEMBER, а у міня їво да сіх пор НЄТУ?! Шо за нісправідлівасть, аааа?!
Бо Ви молоде, дурне самозакохане створіння )

І зважте на те що це я не сказав, а прочитав Ваш статус )))
 

Ana Stasiya X

Well-Known Member
Сообщения
2,737
Реакции
430
Баллы
83
Ви можете недоговарювати скільки завгодно, але...мені не всеодно...Значить, тепер з приводу дтп...Так-от, я не вірю в офіційну версію нацбрехуніції про то, шо тіпа о 4 ранку машина злетіла у кювет з українського серпантину...БО У НАС ЙОГО ПРОСТО НЕМА...ТАКОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ...Офіційна версія ніби-то було порушено ПДР, хоча...150 км/год по українському бездоріжжю+неодноразовий перетин подвійних суцільних смуг+виїзд на смугу зустрічного руху = ну хіба це стаття ККУ?!...Добре, що вижили усі пасажири...
Спокойной ночи,Ира )))) :rofl:
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Ні сіські - ні піські, ні кожи - ні рожи ➡➡➡саме тому яким чином я працюю, вам із задоволенням БЕЗКОШТОВНО розкажуть місцеві дрочі 🥳 🥳 🥳 Це не спонсор мого натхнення, а просто його джерело тимчасове. Чіста для тих, хто в бджілкіній темі, як і я ✌✌✌
imgonline-com-ua-Compressed-v4129G40iO.jpg
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Той самий випадок, коли краса та сексуальність просто зашкалюють при 0 % пошлості:cool:. Молодці, рєбяткі🥳! Я все бачу, помічаю та ціную🤗🕵️‍♀️💞
 

JMS_bND

Member
Сообщения
90
Реакции
0
Баллы
6
Джеймс, у вас із Анастейшою своя окрема тєма. Нічого проти не маю, але... не треба лізти в мою🥳!

я з нею вже впорався, як і з її однодумцем Епть and Company місцева шпанота. Там прикол не в скуці, а в - не відбувся. Одно готове парити свій прутень в будь-який час дня і ночі з ким завгодно (якщо навіть повії його послали, яке там презирство від чистоплотних дівчат і жінок з його "ну пожалуйста" - холостяк шо изучил ваш быт, - да ну 👓. Той малий, який у нього на побігеньках, сам не відає, коли йому челюсть вилетить 🕶). Друге різко втрачає попит на вашому "ринку" і видумує фантастику (мздоимство, убегал кто-то от неё).
 

JMS_bND

Member
Сообщения
90
Реакции
0
Баллы
6
парубки з паралельного ресурсу просто душки проти такої убогості. Приїхав у відрядження, зателефонував, потратив лаве і "честь имею кланяться" а не "словимся".
 

Irishka_2000

Моя русофобія недостатня
Девушки
Сообщения
2,116
Реакции
1,189
Баллы
113
Возраст
24
Єслі ви шота хтіли цим сказати, Джеймсік aka Бонд, то мені ЕТА фсьооо очінь сложна панять🥳

 
Сверху